Burak’ın sikini elime aldım, birkaç defa sıvazladıktan sonra ağzıma aldım “Aşkım daha boşalmadım Elimi sabit tutuyordum ama istemeden de olsa, oğluma mastürbasyon yapıyordum Özellikle tüm gün evde olduğu zamanlar o kadar sık ve çok o izlere rastlıyordum ki, onu utandırmamak için de asla bir şey söylemiyordum Kaptanlık hayatında çok zorluklar ile karşılaşmış ve sonucunda yılmamıştı.

Biz seni hanım hanımcık uslu bu kız sanırdık!” deyince, Osman da, “Gerçi en son burada Eyüp’le sevişirken ortalığı inlettin” dedi, ses tonundaki kendinden eminlik beni çok rahatsız etmişti Birincisi, bu spermler benim kendi öz oğlumun, kocamınki değil.

Banyonun içinde, kapının önünde dikilirken arsızca bakıyordu” – “Başbaşa olduğunuz bir zaman sorguya çekseydin keşke Artık onu gizleyen beyaz baloncuklar yoktu “Şu anda banyo yapıyorum görmüyor musun? Özel hayatıma biraz saygı göstermelisin, hala bunu öğrenemedin mi?” diye söylendim, bedenimi iyice suyun altına gömerek.

Dudaklarıma yumulup öpmeye başladı Kimse bilmeyecek, herkes mutlu olacak Nizamettin konuşmasına devam etti”Sanırım arkadaşına biraz göz banyosu yaptırmış olabilirim Bana döndü ” Nolur yeter çok yordun beni ” dedi.

Çok güçlüydü, elimden bir şey gelmiyordu İki dizimin üzerinde boynumu çekip yukarıya ona doğru bakıyordum Aradığım oyuncağım karşımdaydı… Konuşkan bir karıydı, sürekli konuşuyordu Bir gün seninle birlikte olacağız!” deyip, karımın elinden tuttu ve yatağın kenarına oturdu.

“Bana söyledi anne, senin gerçekten genç göründüğünü ima etti ama bunun ne demek olduğunu anladımAklıma birden geldi Orta parmağını çıkartıp bu kez 2 parmağını sokup çıkardı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*