Haluk un gözleri büyümüştü resmen Anneme, “Abla benim çıkmam lazım Sertliğini hissetmek beni daha da azdırdı Biraz daha yaklaşıp önündeki kabarıklığı bacağıma yasladı.

Hatta bir akşam babası evdeyken Ahmet babasına Baba Annemle Abim sen yokken çok kavga ediyolar demiş Yine diz çöktüm ve bu defa duşun altında yarağını yalamaya başladım Murat’a iyi em, oradan da sikeceğim dedim Uyanık olup bunlara müsade etmemek miydi amacı yoksa uyur gibi yapıp benim ona yaptıklarımı hissetmek istemesi miydi bilmiyorumÖzkan bir kaç git gel yaptıktan sonra boşaldı.

Kondomu çıkarmış, sikinin sertliği geçmişti AAA oğlum işte şimdi ayıp ettin ne zaman istersen gelebilirsin eğer geldiğinde uygun olmazsam söylerim onun haricinde ne zaman istersen gel istersen hergün gel bana da arkadaşlık etmiş olursun hem ahmet atarinin başından kalkmıyo biz geçer yemeğimizi yeriz kahvemizi sigaramızı içeriz bizbize takılırız işte olmaz mı? Olur Fatma teyze sen öyle diyorsan dedim Aşağıya inip taşaklarını emiyordum Bizi oradan izlemesi için izin verdiğimden kendini şanslı hissediyordu Tamam ama annen yok mu dedim.

Bu hareketlerim Ahmet abiyi iyice azdırdı Yasayabilecegimiz kaçamakları düşündükçe heyecanlansam da hemen kabul etmedim Şurada 10-15 senemiz var.

? Ahmet abinin sikini okşayarak yine ormanlık alana vardık Onu özel sohbete aldım fakat bana çok inandırıcı gelmedi trolleniyorum diye düşündüm Bu kaygan, ıslak aleti ağzıma alıp bir güzel temizledim Sanki döller deliğime akıyor duygusu yaşardım

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*