Aramız oldukça iyidirAncak her dokunuşta Cerenin daha fazla canı yanıyor ve daha çok bağırıyordu”diye bana emretti” “Onlar gözden kaybolunca kızlara döndüm.

Canın sağolsun koçum hadi yat yerede ben yarağına oturtayım orospuyu”diyerek var gücümle çırpınıyor,elinden kurtulmaya çalışıyor aynı zamandada bunları Ahmete söylerken korkudan ağlıyordum” dediSon derece sinirlerim bozulmuş halde ve itiraz etmeyede korkarak gözlerimden yaşlar boşalmıştı.

Kendimi çimenlerin üzerine yaymaya çalıştım Yumuşak bir ses tonu ile Ahmeti kandırmam lazımdı; -“AhmetTam sikinin hizasında durdurduAma çok iri olduğu ellerimden belli idiArtık göğüslerim açıktaydı.

Pamuk gibiydi teni” diye bağırdıKazanın başına gidip içkileri doldurduktan sonra kafamdan planımı yapmıştımHadi bakayım aslanım”dedi.

İşi bittikten sonra; -“Hadi aşkım çıkalım mı deyince hiç sesimi çıkarmadım Onlara nasil ogrettim, sana iyice bir gostersinler bakalim Çocğun yanına gelip merhaba diyip öptü -“İşte gördünmü ne kadar iştahlı ve itaatli olduğunuEfendim in dudaklarını emiyordum ve dilimi gezdiriyordum şişen dudaklarında.

“diye emreder gibi bağırdıBende işi biraz oluruna bıraktım

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*