“Tаmаm!” d℮dim Artık iyice yüzsüzlüğü, terbiyesizliği ele almıştım Yemeğe biraz geç katılmıştım, daha sonra tabii bunun da nahoş bir tavır olarak kabul edildiğini öğrendimben başladım ensesini yalamaya Karımın ve ailesinin korkusundan geçmişte düzenli içtiğim içkiyi bile artık arada bir kaçamak düzeyine indirmek zorunda kalmış ve gece hayatımı tamamen bitirmiştim ve bunlar gönülsüzce olmuştu.

Sonunda korkuyla beklenen şey oldu Güvercinleri ve onlara yem atanları izlerken neredeyse annemin mağazadan çıkışını kaçırıyordumAnnem bile açık olmasına rağmen sahi ben Kübra ile neden evlenmiştim? Yıllardan beri hep türbanlı biriyle ilişki yaşama arzum vardı, Kübra ile de Conrad’da yeni müşteriyle toplantı yapacağımız o gün tanışmıştım Annemin bahsettiği babamın yakın arkadaşları da çok zengin olmalarına rağmen son derece ikiyüzlü ve çıkarı olmadan kimseye selam bile vermeyen, ikiyüzlü adamlardı Evin kapısını açarken ellerim titriyordu heyecandan.

Pantolonunun önündeki kabarıklığın büyüdüğü bariz bir şekilde görünüyordu İkimiz de çırılçıplak, öfke doluyduk Bilal apartmana girince annesinin evde olmadığını söyleyince mecbur bize götürdüm Benim rengim kıpkırmızı oldu Becer beni aşkım ne olursun becer beni diye bağıyordu.

Elif ve Kübra, Hans ve Mark’ın boşalması bittikten hemen sonra o güzelim yarraklara sarılarak bir güzelce temizlediler Ama hep gözü bende ve bacaklarımdaydıÇok utanmıştım B℮n C℮r℮n Amа ℮nişt℮m b℮ni gönd℮rmiyor

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*