Onunla öpüşüyordum, o beni okşuyordu Akşamüstü 5 gibi işleri bitirmişti CanBu arada, buyurduğu gibi bütün bu süreç boyunca kocamla beraber olmaktan men edilmiştim Ben onu yalarken titremeye başladıDakikalarca öpüp yaladım Tülin’i.

Memelerindeki ellerimi tuttu sıkıca İçinde oynatmaya başladığımda Can’ın inlemeleri zevk ve acı doluydu Kocamı koltuğa oturtup üzerine çıktım, yüzüm kocama dönük şekilde sikini üzerine oturdum, git gel yapmaya başladım Her seferinde kafasına kadar çıkartıp köküne kadar sokuyordum.

Mutfakta, salonda dolaşıyordu Arkasında yerimi aldım hemenYemeğini yerken, bir anda duraksadı ve bana baktı Yanımda Zehra uzanıyordu Lavmanın başlığını taktım.

Ben bu arada 3 Amacımı kaçırmaya başlamıştım ve bu durumu hiç istemiyordum Bir süre sonra kapı çaldı, geldiler diye kapıyı açtım Kaynanamdan, “Ayyy!” diye minik bir çığlık gelirken sıcak ve tazyikli suyu deliğin içine ve etrafına tuttum uzun bir süre.

Merveye dedim ne diyecez diye Saat 16:00’ya geliyordu”Deli ediyorsun beni kadın.

Yemeyecek misin“Ohhh… Efendim…” Çıplak karnımda elinin, parmaklarının okşarcasına, tüy gibi teması bitirdi beni… Elini sımsıkı tutup kendime iyice bastırmamak, apışarama götürmemek için kendimi zor tutuyordum

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*