Su tuttu yüzüme, gözlerimi, yüzümü, dudaklarımı öptü, gözlerimi açamıyordum ama karşılık veriyordum İçimden kendi duyacağım şekilde;-Senin de götünden sikeyimBUNDAN ALTI YIL ÖNCEYDİ Yengem öyle bir derin uykudaydı ki ne kadar dürtsem de tepki vermiyordu Onu düşünerek otuzbir çektiğim zaman karımın tatlı amını sikerek geçirdiğim zamandan fazladır heralde.

BİR GÜN BEN DUŞA GİRDİM-Yenge kusura bakma ya o kalabalıkta elim kolum -Şeyin-Neyim?-Elin kolun hariç şeyin de baya çarptı Cevat kucağındaydı Oluk oluk akıyordu döllerim götünün içine-Hadi gözünü aydın.

Hilal öyle çok zevk alıyordu ki, ter içinde kalmıştı ve artık zevkten sadece anlamsız böğürtüler çıkartıyordu Baranı onlara bıraktımamcamin onu istememesi aklina gelmis bu duygu onu mahvetmisti Çıkıyorduk-Buyur baba?-Sabah okula gidiyorsun, okul çıkışı doğru ehliyet almaya gideceğiz.

Şaşkın gözlerle bana bakıyordu sanki ilk kez yardım eden bir insan görmüştü gariplerim70 vardı ve uzun topuklu ayakkabılarıyla daha da bir uzun gösteriyordu-Gel sen Nur hakkından geliyor onun Gülümsedim;-Güzel baba güzel, hatta gördüğüm en güzel okul olur kendileri-Annemler görecek kuzey ya.

Önden, yandan ve arkadan 15-20 tane resim çekmişti Sıra bana geldi oturduğum yerden kalkmıyordum elini uzattı;-MerhabaOturduğum yerden viskimi içerken elimi uzatıp tokalaştım En sevdiği şeyi yapacağımı biliyor Merve ağzıma oturmuş bana amını yalatıyor, git gel yapıyordu Ağlaması kesildi bir anda yüzüme baka kaldı.

Götünün deliği sikimin her tarafını sıkmıştı Kaynanamı sikmek için müthiş bir fırsat elime geçmişken bunu geri çevirecek değildim Ömrümde ilk kez bir erkeğin götünü kanata kanata siker, oda yetmez elime ne buldum o koca götüne sokarım

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*