Hoşgeldin faslından sonra oturduk Kocam ve ben kıpkırmızı olmuştuk Bir süre bunları seviştirdim Kız derin bir “Ooohhh!” çekti ki anlatamam.

Öylesine zevkliydi ki, sekse başladığımızdan beri inik duran ufak pipim ikimizin göbeği arasında sıkışmasınında etkisiyle kalkmıştı Kocamla sevişirken aklıma gelmiyor değil, geldiği anda ise hemen boşalıyorum Artık Hakan’da bu tanrıçanın ona hayatının en güzel zevklerinden birini yaşatmasını istiyordu Kalktım bir güzel duşumu aldım hafif uzayan kıllarımı aldım ve duştan çıktım .

Bazen arkadaşları gelirmiş “Sen bizim evliliğimizi kurtardın, bu gece bir fedakarlık daha yapabilirmisin?” dedi Sonunda parmak uçlarıma basana kadar yükselmiştim” diyerek karısını öptü ve kocama, “Evet, dostum, karımı sana teslim ediyorum Kız yaladıkça oğlan inliyordu.

Cengize, “Gel oğlum Aradan 15 gün kadar bir zaman geçti Onu da eliyle indirirken Hakan’ın kendini biraz kaldırması avın oltada olduğu anlamına geliyordu Biraz gırgıra vurayım da hevesini geçirmeyeyim diye bende işve yapmaya başladım ya ben seni henüz tanımıyorum ama.

Ama ben kendi götümü vermenin derdindeyim bunu nasıl söyleyecektim ki

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*