Regl olcam biraz şiştilerr ama yine de idare ederler işteIyi görünüyorlar askimmm Götümü yalayamamıştı ama onu okşamaktan geri kalmıyordu Ben heyecanımı kaybetmemek için hiç boşalmadım Beyaz tenli, yüzünde, kollarında bir tüy yok İlk olarak karımla ben sevişmeye başladım.

Tekrar yukarı çıkınca pelte gibi bacaklarını bıraktı ve kazık gibi olmuş sikini kendimden geçmiş vaziyette emişimi izledi Onu sikmeyeceğimi, onunla sevişeceğimi, tatlı götüne hiç yaşamadığı bir zevk yaşatmaktan çok mutlu olacağımı söyledim “Tamam, annem gelecek seninle konuşmaya de!” dediğimde sözlerimi Almancaya çevirdi Hayatımda kocamın ve kayınbabamın sikinden sonra başka bir erkeğin siki temas ediyordu vücuduma.

1 sene geç yazıldığım için şuan 18 yaşındayım Eşimin çok güzel öpüştüğünü söyledi Sevim… Bütün akrabaların görür Mayolar vs alınmıştı giderken Büyük ve eski bir binanın en üst katındaydı Günter’in dairesi.

Bu ucu açık bir teklifti Kollarıyla bana sımsıkı sarıldı, tüm vücuduyla üstüme yapışarak sikini gidebileceği en derin noktada tutmaya çalıştı bir süre Siki tek başına kalmış, sadece ağzımla kontrol eder hale gelmiştim Yalnız kalınca ortalığı şöyle bir toparladım Tadını sevmedim amının ama sikimi kavrayışı ve darlığı bir numara.

Turgut beyin evi mi, ben Nusret dedi adam Ellerini göğsüme koyarak eğildi, benim bir şey yapmama gerek kalmadan dizlerini yatağa koyup götünü kaldırıp indirmeye ve yarağımı amına sokup çıkarmaya başladı Birkaç dakika sonra bir email geldi, baktım ekinde birkaç resim var

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*