Tam dölleri akıtırken de saçlarımdan tutup iyice bastırdı ve sıcacık döllerini ağzıma akıttı El mi yaman, bey mi yaman? Adami boyle tava getirirler iste Yengem yatağa uzanmami istedi Karımın inleye inleye orgazm olması süper bir zevkti, ben de ilk postayı karımın amına akıttım…Bir süre dinlendikten sonra karım tekrar oynaşmaya, yani kaşınmaya başladı Almanya’ya dönünce herşeyi unutmaya söz verdik.

Döllerinin götümün içine fışkırarak akışını hissetmek tarif edilemeyecek kadar güzeldi…Çobanın boşalması bitince ben de büzüğümü gevşettim Daha sonra tekrar penisimi ağzına aldı” diyip asagiya, Nese’nin bacak arasina dogru kaymis Isteyen grup olarak cikar, otele ya da kendi evlerine giderler Hemen mutfaktaki vanadan suyu açıp tekrar banyoya daldım ve “Sular geldi mi, bir baksana Selda?” dedim.

Uzerinden yapsin Islak mendil aldı deliğimi sildi ve parmağını tükürükleyip deliğime yaklaştırdı ve bir parmağını deliğime yavaşça sokmaya başladı 160 boylarinda kumral balık etli vücuda sahip göğüsleri ufak gibi duran götü ise ben burdayım diyen tatlı bir 14 15 yaşında l****aydı Ahmet abi yarağının üzerine biras bira döküp yalatmaya başladı- Iyi, tamam o zaman Neşecim… Bosver bizde yapmayiz… Gel kucagima otur istersen… Icine almasan da, oranda hissetmek istemez misin?diye sorunca, biraz da sevinerek kucagima geldi.

Anlatacağım olayı nasıl değerlendirirsiniz bilmiyorum ama, size hayatımı anlatıyorum? Ben ise ?Ahhhh, ohhhhh sokkk evet akıt akıt dölerini , döllerini içimde hisetmek istiyorum evet akıt” deyince, ikimizde kopmuştuk Eniste bir baska Tam dölleri akıtırken de saçlarımdan tutup iyice bastırdı ve sıcacık döllerini ağzıma akıttı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*