Herneyse o gün çok güzel bir şekilde sikildikten sonra kocamda eve gelince üçümüz oturup konuştuk, artık ilişkilerde bende olacaktım ve üçlü grup sex yapacaktık, ancak böyle olursa bu ilişkiye sıcak bakarım dedim ve hem kocam hemde kocamın erkek arkadaşı bunu kabul etti Misyoner pozisyonuna geçtik Uzun uzun beni seyretti Onun o narin amından şak şak ses çıkıyordu ki o zirvenin harika hazzı geldi Ben 185 boy 24 yaşında dolgun popolu pasifim yerine görede bisex oluyorum.

hem arada öpüyor hem gögüslerini üsten üsten oksuyordumve bana merhaba diyor yanı sıra elini uzatıyor Gelirim ama sadece takılmakla kalmayız, o tatlı kestanenin de tadına bakarımGenellikle birlikte takılırdık bazen ben onların evinde bazense o bizim evde kalırdı Bu kadın ateş gibi yanıyordu ve yapacak bir şey yoktu.

Bir rüyada, bir porno filmde gibi hissediyordum kendimi… Kocam bacaklarımın arasında, içimde gidip geliyor, ben elin adamının sikini ağzıma almış her tarafını yalayıp emiyordum Bu kez kocam arkamda, götümde gidip geldi birkaç kez, o da durdu.

Kocam sürekli pompalıyor, parmaklarıyla kavradığı belini sıkısıkı tutuyordu Kocam daha fazla dayanamadı, haykırarak boşalmaya başladı Klçalarım o sert vurduça sallanıyordu Ahhhhh, Imhhhh, sik beni, kocacığım, akıt içime diyordum Beni de morartacaktı bu azgın… Umursamadım.

Gülerken ağzımı kocaman açılmıştı gene Anladığım kadarıyla Nurhan abla da bеndеn çok mеmnundu Kayınvalidem bunu sorduğunda önümüzde kocaman bir hafta sonu olduğunu söyledim, dolu dolu olacaktı Yorganın altından da kaçamakça bir ayağını dokundurup çekiyordu Ben başta kabul etmedim ısar edince dayanamayıp elimi attım oda benim alete attı.

Birbirimizi istiyorduk da nerde yapacaktık nasıl yapacaktık? Aklımıza en uygun yer olarak erkekler tuvaleti geldi Nevin’deyse iri göğüslerini zor kapatan bir beyaz sütyen, altında minicik bir string külot… Önü dudakların arasında kaybolmuştu, arkada ise bir ip sadece… Kocamın hayran olduğu taş gibi güzel kalçaları meydandaydı Elini cebine atmaz benden beklerdi Topuklu sarı ayakkabısı ile de çok seksi olmuştu Büyük memeleri yanlarından sarkmıştı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*