“Ben artık kalkayım!” dediğimde ikisi birden “Olmaz abla, otur beraber yemek yiyelim!” dediler Kondomun içinin döllerimle dolduğunu gördüm Otel gündüze göre daha kalabalıktı Amımı önce dölleriyle doldurmuş ardından sıcak suyla yıkamıştı Odaya baktım, yatağa baktım.

Kocaman yumuşak dudakları göğüs uçlarımı büyütüyor Ama benim çektiğim acı Tahir’in umurunda değildi Benimde aklımda bazı düşünceler oluştu Banyoya geçtim, soyunup suyun altına girdim Daha sonra içeri çiğdem girdi oda çok tatlı olmuştu.

Sol elini altımdan sokup beni kendine çekti O arada Murat geldi Tahir bir ileri bir geri yarağını götümün derinliklerine sokup çıkartıyordu Daha sonra o külodumu indirirken, ben de südyenimi çıkardım.

Korkmuş gibi bir sesi vardı Yaptığı makyaj da morluğu kapatmaya yetmemişti Ben de yatağı gösterdim Tahir’in benimle ilgili hislerine ben neden olmamıştım Yarağımın kafasını tükürükle ıslatıp amcığına bastırdım.

Onun gibi zevkten kudurmuşçasına inlemek istiyordum çünkü Bu sözleri az önce sikilirken duyduğum acıdan daha büyüktü Benim altımda zaten şort vardı samete de Ayten içerden benim şortlarımdan birini verdi Dayıma, annemle babama küfrettim içimden Giyindiğini duyuyor ama bakmıyordum hiç

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*