Hafifce kapıyı araladım ve dayımın ablamın amını yalarken gördüm İki üç parmağım yağ gibi girip çıkıyoduHemen kalacak bir “günlük daire “ayarladımAğzımı açabildiğim kadarıyla açıp yalamaya, emmeğe başladığımda çoğu ağzımın dışında kalan organı kontrol etmeğe çalışmaktan, iriliğinden çenelerim acımaya başlamıştıYengembana bakti ve bana eyer baban gibi hizli gelmessen beni sik dedi.

Akşamüstünde odada başlayan, restoranda, barlarda devam edilen içkilerden sonra hepimiz sarhoştuk Ayrı eve çıkmamla hızlandı bu merakım Annem devamlı küçük boy sutyenler aldığından kavuncuklarım devamlı sutyenlerin üzerinden fırlıyor yahut çok sıkışıp canımı yakıyordu İnanamııyordum bu Antalyada yaşayan teyzemdi ve sikimi yalıyordu Beğendim beğendim dedi.

Daha rahat hareket edebilmek için jartiyerin düğmelerini çözüp çorabımı çıkartmaya çalışırken zorlanınca kalçalarımı hafifçe kaldırarak ona yardımcı oldum Bende istemeye-istemeye gittim Mutfaktan geçince puding paketini ve küçük tencere gördüm Hostes gidince eteğimi karnıma kadar çekiştirerek sıyırırken ince kumaşın yırtılacağını zannettim ve o elini iyice araya sokup baldırlarımı okşadı Asansöre bindik dairesine çıktık.

Ne zamandır sikişmiyorsa artık boşalmıştı kucağımdaYaklasik 10 -15 dakika öyleceyengemi sikdik Elimi aşağıya indirdiğimde taşaklarına göt deliğimin içinde olduğunu anlamıştım Refleksle çekiverdi Onu dilimle de boşaltırdım ama götüne girmeden önce biraz ısıtmam lazımdı.

Deniz amcada uyumamışdı Suratım bomboktu Annemle ben geri döndük Bir-birimizi yaladıktan sonra teyezem üzerime çıkarak zıplamaya başladı Daha önce hiç sokmamıştım götüne, sadece zevkli olduğunu bildiğimiz için sürtünüyorduk birbirimize.

Elimi götüne atıp önce pantolon üstünden ardından elimi içine sokup okşamaya başladım Dergimi çıkartıp okumaya başladım Bi daha yapabiliriz dedi Bende tamam diyerek annemi domaltdım ve o muhteşem götene girdim Kel şişko, nazik ve yumuşakça elimi kendi elleri arasına alıp okşadı ve rahatlatmaya çalıştı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*