Kaygan olan parmak, rahat bir şekilde içine girmişti Kadınları, kızları kestim İkimizde koltukta birbirimize bakıyorduk Şu parmağım kadar aleti var Ben olmasaydım belki de mastürbasyon yapıp birkaç kez boşaltacaktı.

Sikişin bu kadar zevk vereceğini tahmin bile edemezdim Bugün şanslı günümdeyim ve fırsat ayağıma geldi diye aptal aptal sırıtmaya başlamıştım “Sen bunu al, odaya çık!” dedi Cesaretimi topladıktan sonra, külotunu çıkarmaya karar verdim.

Fakat kimin umurunda, karım hızla oturup kalkmaya devam edince, Buse hırlayarak karımın amının içine patlayarak döllerini boşalttı Ama şimdi milletin dölle dolu kondomlarını atıp sikiştikleri yatakları topluyordum Aylar geçti böylece, arada mesajlar gönderiyormuş ve karşılaştıklarında iltifatlar ediyormuş bu arada Telefonunu vermek için odasına yöneldim Kendi eşofmanımı ve donumu çıkardım.

Bütün bir gece vardı önümüzde Saniyeler içinde cesaretim yerine gelir gibi oldu Heyecanlanmadım desem yalan olurdu Yengemin zoru ile elimi sıktı, yanak yanağa öpüştük Ama Gülay Teyze kendini çekip, “Acele etme sevgilim, bütün gece bizim, tadını çıkarcaz!” dedi ve beni kolumdan tutup yatak odasına götürdü.

Bu gün üzerinde diz boyu bir etek vardı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*