Cengiz yalarken talimat veriyordum ve elimle de yönlendiriyordum zevkime göre Gözyaşı akmaya başladı Hülya hiç konuşmuyor, soru sorarsam kaçamak cevap veriyor, bazen de bana çaktırmadan önüme bakıyordu.

Baldızın amı karımın amından çok daha dardı Amımı yara yara birazı daha girdiğinde nerdeyse nefes alamıyordum “Ne kızacak? Benlesin! Ben birazdan abini arar söylerim, yoksa beni atlatmak için mi öyle diyorsun?” dedim İçlerinde tek bayan bendim ve herkes gibi koltuklarda uyukluyordum Her gün grup yapıyoruz hala.

Selam arkadaşlar, ben İzmirden Sedat Bir plan yaptım ve uygulamaya koyuldum Beyzaysa sanki robot gibiydi Ona ayak uydurmaya çalışıyordum, ama nefes alışım zorlaşmıştı Ben ne dersem yaparak, karşımda külotlarla kaldılar.

Bu sözler beni daha da iştahlandırdı ve amına bastıkca basıyor, soktukça sokuyordum Bir süre güneşlendikten sonra, “Hadi gidelim artık!” dedim Yavaşça sütyenini ve tangasını çıkardım Hemen bir girişimde bulunmazsam konu kapanacak ve fırsat kaçacaktı Çıkarmak istedim ama başaramadım, bütün döllerini ağzıma boşalttı, ben de mecburen bütün döllerini yuttum.

Az sonra karımla Kaan el ele geldiler, biri sağıma biri soluma oturup bira içmeye başladık Bede Beyzanın yanına gittim ve oğlumun başını çeldiğini küçük çocuğu sevgilisi yaptığını, sikiştiğini falan anlattım Ben öylece oturuyordum Ertesi sabah kahvaltıdan sonra kocam işe gidince ben kafamdan kaynımı atamıyordum birtürlü “Ama demek ki tam bilmiyorsun o zaman!” dedim

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*