nolacaksa olsun bu kariyi sikmek icin dzgil kocasini babasini bile sikerim Ne zaman ne şekilde isteğin olursa ben hep emrinde olacağım dedi Biri sikini ağzıma verdi, diğeri de göt deliğimi yalamaya başladı Esim benden once ufak capli herkesin yasadigi sevismeler haric bir iliskiye girmemis Sadece bu ilişkiye özgü değil, karım genelde boşalttığı erkeklerin spermlerinin tadına bakmadan ilişkiyi bitirmez.

Hemen anlatmaya başladı, “Ya bu Alman karıları müthiş sikişiyorlar, bitirdiler beni valla Derken Mürvet hanımda “hadi o zaman” diyerek benim kucağına geldi ve karımın kocasını öptüğü gibi oda beni dudaklarımdan öpmeye başladı Zaten bir süre sonra”Çok acımaya başladı yanıyor” demeye başladıBenim önüm kabarmaya başlamıştıBenimle beraber tavana bakıyordu.

Yatınca, sol elimle erkekliğinin dibinden tutup kadınlığıma hizaladım ve yavaşça oturmaya başladım Şimdi de benim istediğim gibi yapacağız bir kere…””Hayır, sen orospu değilsin… Bizim Gül ablamızsın sen…” dediler bir ağızdan…Güldüm Kalcalarindan hafifce tutup, yukari kaldirdim ve yarragim, tam onun aminin hizasina gelince, yavasca asagiya biraktim “Ne oldu, ne var çocuklar? Az önce bana yaptıklarınız yetmedi mi?” İçlerinden bir tanesi utana sıkıla,“Şeyy… Özür dileriz Bu yaptığım şeyin yanlış olduğunu anlattı.

Yarağı amımı boşluk bırakmadan doldurmuştu Güzel bir penisin hep boya gitmiş cılız kalmış sikin dedi Sonra, buzdolabindan su almak bahanesi ile arkasindan gecerken, masaya dogru domalmis gotune surtundum

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*