Bende tamam dedim Ne olduğunu anlamadım birşey demeden yürümeye devam ettik ve tekrar “Tam beş yıl oldu her gördüğünde gözlerini benden ayırmıyorsun o önünde kalkan aletini görmediğimi mi sanıyorsun ne zaman vazgeçeceksin” dedi Bilgisayarı kucağımdan çekip kendisi yüzü bana dönük şekilde oturdu Birşeyler içtikten sonra, başını dizlerime koyup kanepeye uzandı Oda eğilerek yarağımı vahşi hayvan gibi somurmaya başladı.

Perihan eğilerek yarağımı, oradan da götümü bile yalamaya başladı Bunu hissettim Konusmus Gülerek,“Teşekkür ederim iltifatlarına… Hakikaten, cok seksi seylerdi.

Fisildayarak konusmaya basladi; “Serapcim, amcami o otel odasinda birakmayalim Vucudum titremeye basladi Yakışıklılığından etkilenmiştim Muthis tahrik olmustum.

Bagirinca siniyordu Nihayet aylardır beklediğimiz an gelmiştiYatak sallanmaya baslayinca, en sonunda kocam uyandi Kadin iyice sasirdi… Boyle bir istegi, cok ahlaksizca buldu ve itiraz etti Utangaç bir gülümsemeyle,“Sağol, baba… Ben… Şey… Üzerime bir şeyler giysem iyi olur…” diyerek kapıya yöneldim.

boğulacak gibi olunca yüzüme işemeye başladı İçeri adımımı attım“Vay amına koyayım… Siktiğimin orospusu… Hiç ummazdım senden ama… Orospu amcığın sikimin hepsini içine aldı, işte şimdi seni sikiyorum orospu…” diyordu Sabahligimla, Veli amcanin yanina oturdum

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*