Bir dakika kadar böyle siktikten sonra içimden çıkıp yine göbeğime, yüzüme doğru döllerini fışkırtmaya başladı Bu arada Mert geldi, Nihat’a gel gel yapıp kapıyı kilitledi Sikimin hepsi girmeyince bir şey anlaşılmıyordu tabi, Fidan, “Zevk alamıyorum ama!” dedi Esmer, 1 Şaka yapıyorum elbette olmaz öyle şey” dedim.

Şeytan dürttü mesajlara baktım Onundum artık istediğini yapıyordum Biri göğüslerimle iligilenirken, diğeri de götümün yanaklarını yoğuruyordu Annemi kanepeye yerleştirip ayağa kalktı ama bacak omza yapıp amına girdi” dediler.

Meselenin para olmadığını o an anladım Buşekilde devam edemezdim ve tüm cesaretimle telefona sarıldım Sonraki sahnede Mert olduğunu tahmin ettiğim biri kıçımı sikiyordu Böyle oynaşırken, bacaklarıyla beni biraz daha kendine çekti Karıları uyandırdım ve “Ben gidiyorum artık!” dedim, vedalaşmak istedim.

Sonra bana “Hadi kalk git duşa gir yıkan, sonrada ben gireyim” dedi Bazen ikisini birlikte sikiyorum, bazen de tek tek! Herşey okadar zevkli, güzel ve heyecanlıydı ki, hangisini öpeceğimi şaşırmıştım Dedem zaten akraba evliliğine karşı olduğu için bu duruma şiddetle karşı çıkmış, bir kızımın başını yaktım bari diğeri yanmasın diye reddetmiş Mert amıma girdi alttan, Anıl kıçıma girdi.

Çaktırmadan getirip odama sakladım İkisi de pırlanta gibi gençlerdi, elleri yüzleri düzgün, tertemiz giyimli ve çok kibarlardı Ben bacaklarımı babamın beline dolamış şekilde zevkin doruklarında geziyordum Derken o çıktı karşıma; Turan; ilk erkeğim, ilk kocam, ilk sikicim, beni ortama kazıran ilk erkek Kısa bir süre içimde hareketsiz kaldıktan sonra temposunu yavaşça arttırarak beni becermeye başladı.

Karımı otobüs terminaline götürdüm, yolcu ettim, eve geldim Sadece o sıra o sertliğin şeyin olduğunu anlamadım” “Kızım önemli değil suçlu olan birisi varsa benim” o sıra iyice babama sokulup “hayır suçlu falan yok Eda ablanın kocası genç yaşta vefaat etmişti ve oğlu Serhatla yaşıyorlardı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*