-“ Evet, kolunuzdaki saatten anlaşılıyor” deyip gülümsedi” O da kadını baştan aşağıya süzerken kulağıma eğildi“Kıskandın mı yoksa bebeğim? Yalnız beni değil, seni de çağırıyor Göğsünü kavrıyordum ama bu bana yetmiyordu Abim tuvaletten çıkınca, yengem hemen toparlandı İlhan da aynı şeyi yaşıyor olmalı ki gittikçe hızını arttırıyor, daha şiddetli vuruyordu arkama… Elini ses çıkarmamam için ağzıma bastırmış, kapamaya çalışıyordu.

Öpüp yalanmaktan pırılpırıl parlar hale gelmiş ayağını da diğerinin yanına, kasıklarıma, biri penisimin bir yanında, diğeri diğer yanında olacak şekilde aşağıya indirdim “Sen neredesin?” dedi Yanıma uzanmış, karısını üstüne çıkarmış sevişiyorlardı Tanıyorum ben baldızımı… Benim baldızım küçük, seksi, güzel bir şeytan aslında…” Güldüm ben de… Önünden geçtiğimiz bir evin önünde küçük bir grup oluşmuştu, onların yanında durduk Gül şimdi yaptığı gibi her denememizde bas bas bağırırsa başımıza toplanırlar, karımı kesiyorum diye… Bizim için hiç iyi olmaz bu durum… Mutlaka burada halletmemiz lazım abi… Yoksa sonumuz kötü…” Ağlayacak gibi olmuş, sürekli konuşuyordu.

Ara sıra da iyice şişmiş kararmış, kıllı taşaklarını emiyor, onları ağzına sokup çıkarıyor, yalıyorduYanlız senden birkaç şey isteye-ceğim deyince buyur dedim 31 çeker gibi okşuyordu yarağını “Öf ne sıcak…” dedim Annem yerinde kıpırdanmaya çalışınca Abuzer belinden sıkıca kavradı.

Elimi tuttu Kalkarken sıyrılan eteğinden iç çamaşırının göründüğünü fark etti yüzü hafif kızardı, eliyle eteğini düzeltmeye çalışırken – “Kusura bakmayın” dedi mahcup bir şekilde Yumuşadığı belli oldukça biraz daha cüretkar şekilde bacağını iki elimle ovmak için bacaklarımın arasına şezlonga yaslayıp dizine kadar çıkardığım ellerimi hafif sıkışlarla bileğine kadar indiriyordum Hemen onu takip etmeye başladım, ben onun odasına gideceğimizi düşünürken benim odama yöneldi, akşam olanlardan sonra tekrar odasında yalnız kalmak istemiyor muydu acaba? Odamın kapısını açtım, arka arkaya içeri girdik Tesbih böceği gibi kıvrılıp kaldım, kocamın başını kasıklarımda kıstırmış kasılırken, Ali abi hala arkamda minik deliğimi yalıyor, beni delirtiyordu.

Vajinasından kafamı kaldırıp tekrar yukarıya gögüslerine doğru çıktım O yatağa uzanırken ben de pencerenin güneşliklerini çektimankarada yasiyorum bundan 3 sene once kizilayda ofisimde otururken ofis telefonum caldi Gözlerini kapatıp hazla inledi.

“Göğüslerim güzel mi?” diye kısık bir sesle sordu Tenha ve kapalı gibi bir benzin istasyonuna girip pis tuvaletinde masturbasyon yapmak zorunda kaldım

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*