Bunlar son çırpınışlarıydı Sana ben acısam başkaları acımaz Aslında kahvaltıda gece ile ilgili ne diyorlardı merak ediyordum, ama yakalanırım diye de odadan çıkamıyordum “Seninle sevişmek istiyorum!”Donup kalmıştı.

Akşama her şey hazır olmalıydı Yine her şeyi unutmuştum ve sadece aldığım zevki düşünüyordum.

Önceden kaçmaya çalışırken, şimdi onunla karşılaşmak için fırsat kollar olmuştumEve vardığımızda annem yıkılmış bir şekilde sandalyede oturuyordu Tek parça bir elbise giyecektim, dizimin üstünde bitiyordu” Birden ayağa kalkıp altımdaki eşofmanı ve boxeri indiriverdim, dimdik ok gibi çıktı ortaya benim yarak.

Karım, “Evet, o külot!” dedi Şimdi soracaksın nasıl sikeceksin diye İçime tanga külot ve ince bir sutyen hazırladım Millete benimle ilgili dedikodu yayabilir, karısına olası bir duruma karşı (Ben söylemiştim böyle olduğunu!) demek için olayları kendi istediği gibi anlatayım derken her şeyi berbat edebilirdi.

” – “Hah buldum! Yengeme bak sen, onun külotlar da hep dantelli falan!” – “Babam da ben gibi demek ki, kime çektiğim belli oldu!” – “Eşşek!” Üzerimizi giyip tekrar salona geçtiğimizde saat 23:00’e geliyordu Onu gördükçe, gözümün önüne o söyledikleri ve beni sikerken hayali geliyor ve ıslanıyordum Ben Anadolu’dan İstanbul’a okumaya gelmiş, mazbut bir ailenin kızıydım

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*