Sirt ustu yatinca, yaraginin uzerine oturdum Zaman gectigi icin, banyo kopukleri sönmüştü… Kuvetteki suyun icinde, cirilciplak bir vaziyette Hakan’in karsisindaydim daha çok haticeyi başkalarıyla konuşur olmuştuk Birak, biraz surtunsun, ne olmus yani.

O dönemde Beylikdüzü bu kadar kalabalık değildi ama yine de trafik çoktu Elimle aletini okşamaya devam ederken taşaklarına ağzımı dayadım Kayın pederim derhal sikini sokmakda kararlıdı ve iri sert yarağını bana okşatmaya başladı yatakda yaraka yöneldim emmeye başladım babacıkda 69 posyonda amımı emmeye başlamışdı Deliğim sımsıkıydı ama Erman oldukça sabırsızdı Buyukten, buyukten konusarak; “Cikart bakayim onu.

Yine de bir önlem daha almam gerekiyordu Yalan yok var heycan 20 yıl olmuştur kimseyi sikmeyeli dedi En sevdigim seydi Cok zevkliydi.

10 dakika geçmeden, Hakan, “Şimdilik yeter bu kadar! Şimdi de amının hünerlerine bir bakalım!” deyip yarağını ağzımdan çekti Hep canim cekiyordu “Asıl meseleyi halledelim şimdi!” diyerek benden gerekli bilgileri aldılar, dava dosyamı hazırlayıp, bana imzalatmak için akşam Selma’nın evine getireceklerini söylediler Ama şok olmuştu.

Benden 5-6 yaş büyük olduğu için onunla ilgili hiç kötü bir şey düşünmüyordum Neticede bağırsa bir anda beni linç ederdi kalabalık Bu da herkes çıktıktan sonra porno site ziyaretlerini rahat rahat yapmak anlamına geliyordu Çocuk falan diyorsun ama o gün okşuyordun Pazar arabası ile kuyumcuya girdiğim zaman, camdan dışarı baktığımda Emine teyze gerçekten de beni bekliyordu

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*