Ben küçükken, o zamanlar yengem (amcamın karısı) daha 24 yaşındaydı Merhabalar, benim için sekste bazı şeylerin değiştiği ve unutamadığım bir anımı anlatmak istiyorum-Canım benim, harikasınBazen geceleri eşiyle geç saatlerde gelirlerdiBen karşı koltukta olanları seyrediyor yeniden kalkan sikimle otuzbir çekiyordum.

Yaklaşık 10 dakika sonra götüne tamamıyla sokabilmiştim Parayı cebinden çıkarmak için elini aşağı yukarı oynattıkça başımdan kaynar sular boşalıyordu Ne istersen yengem bilseydim cagirmazdim diyip amima sokuyor ben seni mutlu edicem yengelerin en guzeli3 en tatlısınefes nefese kalmıştık “Yok kızım niye kızayım? Yeter ki siz mutlu olun, ne istersen yaparım!” dedim.

O an Emel’in titrediğini hissettim Ben de yengeme, “Asıl harika olan sensin aşkım, harika sikişiyorsun!” dedim Ben Cengize öyle bir muamele çekiyordum ki, çok hoş bir yarak, yalamaya bayılıyordum adeta hemen mesajı alıp yerinden kalkarak aletimi eline aldı.

Sikim zonklamaya başlamıştıKendisinin 40 yaşında olduğunu öğrenince çok şaşırdım çünkü hiç göstermiyordu Cengiz bir büyük Rakıyla, bir şişe şarap ve meyva falan alarak geldi hadi beni kendi evine doğru çevir ve öy sik, lütfennnnn, diyeyalvarmaya başladıHayatımın orgazmını yaşıyor ve ilk defa bir kadının boşalmasını sağlıyordum.

” dedi

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*