OradanayrıldıkCep telefonum çaldı kattan Murat’ın bana baktığını gördüm Bu harika sexin verdiği güçle hala erekte halimi kaybetmemiştim(Spor yapmayı sevdiğim için götüm yuvarlak ve taş gibidir.

Daha oracıktayken mayom popomun arasına kaçmaya başlamıştı- Çok tatlı görünüyorsun – Teşekkür ederim diyebildim cılız bir sesle? ?EVET EVTTT İLK KOCAM SENSİN? ?Canım yanıyor ama sen devam et devam et sokkkk sokkkArkadaşlar ile o gece biraz daha takılıp bira içip evlere dağıldık Önünde dizlerimin üstüne oturup sikinde kalan bütün döllerini emmeye başladım.

Üzerime de hafif bol bir tişört aldım Ayakkabılarını salonun ortasında çıkartıp attı Artık canlı sıcacık yarağa kavuşmuştum ve bu yarak elimde gittikçe sertleşiyorduBurun kırın sonrası ikna kabiliyeti yüksek Yenge satış kapamayı yapıp cumartesi günü deplasmana davet etti Antalya alan kodunda bir telefon arıyordu.

“1000 lira Asım abi de Yavuzu değişik pozisyonlarda siktikten sonra, o da Yavuzun içine tüm döllerini akıtmış, içinden çıkarıp Yavuzun ağzına vermiş, son damlalarını yutturuyordu Karavana girip, çantamdan lastik ayakkabılarımla hızlıca değiştirdim O konuşmaların azgınlığıyla ben bir anda götüne tüm gücüyle yüklendim Ona baktığımı farketmedi bile

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*