Sonra ağzını açıp yarağımı ağzına aldı Toprakta kıvranan bir tesbih böceği gibi şehvetle kıvranıyordum yerde…Kocam da yanımıza gelmiş, elinde sıvazladığı sikinden fışkıran döllerini çırılçıplak bedenimin üzerine yağmur gibi fışkırtıp duruyordu Çavuşa sıkıca tembihleyip bir an evvel işimizi bitirmemiz gerektiğini, kimsenin bu geceden kimseye bahsetmemesini ve salonu hiçbir şey olmamış gibi sabaha temizlenmesini istedim Burakla oturduk, 15-20 dakika onları seyrettik 32 yaşında evli bir kadınım, 1.

Her bir kas üzerinde tek tek çalışmış, yerde yatan ve beni bekleyen vücudu bir heykel gibi görünüyordu Artık ok yaydan çıkmıştı… Ben de Burağın dudaklarına yumuldum ve ısırıcasına öpmeye başladım” felan dedim ama dinlemiyordu İşte buydu”-“Gül canım… Seksi bebeğim benim… Gülmek sana yakışıyor.

sikişmekten amlar götler yarraklar kıpkırmızı olmuştu Son bölümdekiler doğrusu bayağı iyiydi ne büyük bir ziyafetti bu karım için Deli gibi inliyordum.

içim gidiyor sikmek istiyordum Hemen panik oldum, ben ne yapıyorum diyerek, tuvalet kağıdıyla amımı sildim, kurulamaya çalıştım, ama halen sularım geliyor, çığlık atmamak için dişlerimi sıkıyordum resmen” Dedi Evet beni bu hale Cemal getirmişti ve sorumluluk artık tamamen O’ndaydı.

Eğlendik, içtik, dans ettik, oynadık, kurtlarımız döktük Bir yandan da kendimi bakıma aldım Normalde utancımdan yerin dibine girmem gerekirdi fakat umursamadım bile…Biraz yüksekçe olan cipe binerken bacaklarımı açarak binmek zorunda kaldımayda bir mutlaka yasemin bir bahane uyduruyor hep birlikte sikişiyorduk tabi cumartesileri erken gidip siktiklerim hariç :)hikayeye yorum ve beğeni gelirse diğerleri de yayınlanacakO da kocam kadar içmişti ama cin gibi gözleri bendeki değişikliği hemen fark etmiş, gözleriyle sütyensiz, iri memelerimi okşamaya başlamıştı bile…Hala konuşmaya, sohbete devam ediyorduk.

Sertleşen erkekliği iştah açıcı görünüyordu Aradan 2–3 hafta geçmişti yeni oyuncaklar Bahara bir sürü seksi kıyafetler almıştık

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*