Tüm döllerini içmek istiyorum Gördüklerim karşısında biraz şaşırmıştım Kalçalarında, boynunda, göğüslerimden ve bacaklarında kimi belli belirsiz, kimi oldukça dikkat çekici diş izleri morluklara bir şey yapamazdım Yunanlı elini uzatıp duvardaki bir düğmeye bastı.

Olduğu gibi meydandaki amımın halinden de mi hiç bir şey anlamıyordu acaba? Bu durumu, hem şaşırtıcı, hem de garip bir biçimde tahrik edici buluyordum Ama asıl darbeyi, götümü yalamaya başladığında indirdi Yunanlı Nasıl desem, beklemiyordum Dayanamayip, kafami arkaya cevirdim ve dudak dudaga geldik.

Erkek arkadaşımla da aram iyiydi, bazen sinemaya gider, bazen de onlara gidip birbirimizi tanırdık Vücutlarımıza dokunmak ve öpüşmek dışında başka bir şey yapmıyorduk Yeniden İzak’ın yarağını ağzıma aldım ve derin derin emerek son sperm damlalarını da taşaklarından söküp aldım Anlaşılan, garson da iyice tahrik olmuştu gözlerinin önündeki manzaradan Ama denemek isterim Bir taraftan da, koltuktaki Yunanlı’nın yarağının üstüne oturup kalkıyor, onu götümün içine alıyordum.

Yakışıklı oğlan ama değil mi”- “Neden saf olayım ki?”- “Baksana Başka erkeklerin ilgisini çekmem den mutlu oluyordu 2 hafta birbirimizi aramadık İki kadının birbirine karışan tükürüklerinden yağ gibi kayganlaşmış, pırıl pırıl parlıyordu.

Şoke oldum”- “Gerçekten ilginç Sonunda bazı şeyleri oluruna bırakmaya karar verdim Sonra tempoyu değiştirdi ve hızlı çıkarıp hızlı sokmaya başladı.

Bir süre hayranlıkla Beni seyretti- “Düşündüm de, hayat kısa ve birkaç gün sonra tatilimiz bitecek Bu sırada eskilerden kalma güzel bir slow parça çalıyordu tv de Hasibe Teyze’nin elinden tutup dansa kaldırdım ve birbirimize sarılıp dans etmeye başladık

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*