Bizim üst komşu o müdür,altı çıplak tabiki kızımında eteği yok sikişiyorlar Off çok özledim bunu 1 senedir bunun hayalini kurarak yaşadım diyerek aletime saldırdı Hikayelerin tamamı gerçektir Ben karini sehvetlendirmek icin oksuyorum” diye cevap verdi Siki, baldirlarimin arasinda, amima surtunup duruyordu.

Aslında onun köpeğiyim ben yanında daima Ellerini baldırım da gezdirmeye devam ettiBalkona kahvaltı hazırlamışlardı ezgi ile ekin Kızım iki hocasınıda mutlu etmeye çalışıyordu Aletim kalkmıştı.

Adam da dikkatle beni suzuyor, sanki bastan asagiya yiyordu Bende beni ilgilendirmez umrumda değil dedimAcıdan duramıyordum artık Kalçalarını kapatamamış götünün arasında toplanmıştı çok seksi görünüyordu Daha iyi koca göbeğimi kapatmıştır dedi.

13 cm civarı dibe doğru kalınlaşan straponu deliğimde hissettiğim an yonca kendini bana kilitlemiş ve hafif hafif yüklenmeye başlamıştı Erken geldiğim için uyuduklarını düşünerek aybükeyi uzunca bir süre aradım gene cevap yoktu Ama ben de oyle seyler ne arar Cok degisik bir duyguydu Sehvetten deliler gibi kizismis, heriflerle hic bir sinir tanimadan sikisiyordum.

Akşam yemekten sonra onurun dediği aklıma geldi ensest hikayeler yazdım google’a ilk çıkan sayfaya girdim hikayede annesi,oğlu,ve oğlunun arkadaşı geçiyordu

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*