Geliyorum dediğimde ise köküne kadar gırtlağına soktu ve ben de saçlarından sıkıca tutup bastırdım ve volkan gibi patladım ağzına” dedim Neşe “valla gelisini dort gozle bekliyorum” demis Selam arkadaşlar…Sizlere çok ateşli bir hikayemi anlatmak istiyorum.

Arkadaşlığımız yavaş yavaş şekilleniyordu Sen nasıl istersen öyle yap Acsı hafifledikçe kendimi daha iyi hissediyordum Geliyorum dediğimde ise köküne kadar gırtlağına soktu ve ben de saçlarından sıkıca tutup bastırdım ve volkan gibi patladım ağzına Eli sertleşmiş sikini sıvazlayarak, gözünü kırpmadan izliyordu beni…İstek dolu gözlerinin önünde yavaş yavaş çıplak bedenim meydana çıktı.

20 – 30 saniye yalamamamıştı ki Murat’a kondom takıcaksım değil mi dediğimde, “biz kondom kullanmayız ki” dediSonrasında odaya geldim Birkaç sıvazlamadan sonra başını ağzıma alıp emmeye başladım Doğrusu Murat’ın o iri bedenine göre sikinin daha büyük olacağını düşünmüştüm ama benimkine yakın bir şeydi.

Annem hala deminki ilk iliskinin yorgunlugu üzerindeydi İlk deneyimim böyle gerçekleşse ve bir kadın bizi aynı anda bizi izlese bu müthiş olurdu

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*