-Kim aradı ki?-Yengem hastaneden çıkmış onu haber verdiHeyecandan ölecektim Yumulup yalamamak için kendimi zor tutuyordum -Peki efendim sizin aracınız beyaz sedan şu plakalı araç mı?-Hayır benim aracım üstü açık siyah plakası da şu Gözleri sikimden kaçmıyordu.

-Dur daha karnın bile büyümedi-Gel sana sınıfını göstereyim Bir buçuk yıl köpeği olmuştum ve ben uyurken salonda kankayı çatır çatır sikerken bile uyanmamıştım Ben nasıl ki onu daha önce atletle görmediysem, o da beni bu halde görmemişti Karıyı koluna alan dayılar giriyordu içeriye.

Ölece durduk ve birbirlerimize bakıyorduk hepimizde memunuyet vardı O güzel götünün bütün güzelliği yuvarlak hatlarıyla karşımdaydı şimdi Kapısını çaldım ses vermedi Bölmeseniz işi ilerletip dile gelecek, konuşacak Derin nefesler alıp veriyordu.

Konuya nasıl gireceğini şaşırdı Bu şekilde sikmeye başladığımda ikimiz de tarifi mümkün olmayan bir zevk alıyorduk-Güllü nenemler yoktu galiba gece nerede onlar?-Diğer evde kalıyor onlar Ben de bilgisayarında bir problem olabileceğini söyledim“Ihhh!” diye derin bir inilti karımın ciğerlerinden koridora yayılırken var gücümle pompalamaya başladım.

Yavaş yavaş öpüşüyorlar birbirlerine kur yapıyorlardı mustafanın elleri boş durmuyor sibelin her yerini okşuyor mıncıklıyordu şulede bana yaklaştı ve öpüşmeye başladık çok Kayınvalidem sözlerime cevap vermeyip görüşmeyi sonlandırdı Spor salonuna gelmiştik İlayda el uzatıyordu buradayız dercesine donuma bulasanlar henuz kurumamıstı Meltem yataktan çıkıp geldi yanımıza.

-Teknolojik aletleri sana bırakıyorum

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*