Ozamana kadar da pornolarla ve seks hikayeleri ile idare ediyorum ve götüme değişik cisimler sokarak kendimi tatmin ediyorum Koltukta hafif kayarak yerleştiğinde eteği birazdaha açıldıHemen yerinden kalkıp Ayferin yanına oturup nasıldı aşkım memnunmusun yaşadığından diye aptalca bir soru sorunca Ayfer abartılı bir kahkaha atıp görmüyormusun halimizi sence kötü geçmiş gibi bir izlenim mi var deyince Hasan da sorduğu sorunun abes bir soru olduğunu anlamış oldu Sabırsızlıkla tatilin bitmesini bekliyorum şimdi… Şezlongta üstümde bikinilerle uzanıyorum havuz kenarında ve o geçirdiğimiz zevk dolu geceleri tekrar tekrar yaşıyorum.

Organlarımız birbirine kaynaştı, alıştı “Hayır Gül… Seni böyle istiyorum Pantolonunu giymişti ama üstü çıplaktı Çaktırmadan telefonumla bir sürü frikikli resmini çeker, bunları da yalnız gecelerde kendime masturbasyon malzemesi yapardım Kabarcıklar genzimi gıdıkladı.

İzin verdim, bacak arama girdi ve “Sikimin sadece başını amının ağzına koyacam, korkma tamam mı?” dedi Kocam kızlığımı alırken canım çok yanacak diye ödüm patlıyordu Kocamı işe gönderdim, pencereye oturup İlhan’ın evine gelmesini bekledim nedense… Sanki kocamı bekliyordum“Sürmeme gerek yok Yok.

Vucuduna gore inanilmaz kucuktu Ben ise onu izliyordumArdından eşiyle yaşadıklarını detaylıca anlatınca bence sorunun Ayferde değil Hasan da olduğu ortaya çıkıyordu Eteğimin altından daldı öperken… Gece amım çok hırpalandı diye külot giymemiştim altıma… Herkes bize baktı öpüşürken, oramı buramı gördüler… Ali abi de ellemedik ne önüm kaldı, ne arkam, hiç bir yerimi bırakmadı” Çatallı bir sesle gülmeye işi şakaya vurmaya çalıştım.

Hafif bir göbek dışında bir şeyi yoktu Yaramazlık yapıyorsun “Elin adamı odamızda… Bizim yanımızdayken… Nasıl sevişiriz? Kıskanmaz mısın? İlerde başıma vurmaz mısın? Bunu isteyen sensin, bak, sonra beni suçlama bunu yaptığımız için…” Elimi tuttu, -“Aşkım, seni çok seviyorum Her yanım kan… Yatak kan… Siki kanlı bir hançer gibi batıyor amıma… Sabah uyanınca kahvaltıya indik açıkcаsı, kаyınpederіmіn ilgisinin hep üzеrimdе оlmasını iѕtiyordum ve nе уalan ѕöyleyeyim, bu durumdan dа büуük yanlız haz alıyordum.

Annemin götü kızarmıştı, Abuzer’in beş parmağının izi götünün üzerinde çıkmıştı Onu sertçe geriye itince annem yatağın arkasındaki duvara küt diye vurdu başını Elimin tersiyle ıslak dudaklarımı, çenemi sildim

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*