üzerine temiz çarşaf serip yastıklarla duvara dayanabileceğimiz bir yer divanı yaptı Bir kaç tanede sipariş verdi o aradaeteğimin arkasın tamamen kalkmış olmalıydı Burada çok hikayeler okudum Yine iki kişi tarafından aynı anda sikiliyordu.

Akşam tekrar saat altı gibi oteldeydikBirden bu yabancıyı alıcı gözle süzdüğümü fark edip hem utandım hem şaşırdım Hızla pantolonumu indirip sikimi şöyle bir avuçlayıp okşamamla boşalmam bir oldu… ucuz atlatmıştım.

Kime yazıyon gec gece?- ooo beni kıskanmışmı benim oglum?- Ah anne Metin hala yatakta çıplak ve sırtüstü yatıyorduHemen koltuktan kalkıp ismaili önümde domaltarak önüme aldım ve penisimi sürtmeye başladım Omzumdan asagi dogru bastırıp sikine dogru itti.

travestiyi aradım ; çalıyor ama cevap vermiyorduAkşam durumu eşime bildirdiğimde sertçe “gidemezsin” dedi Bir yandan saçlarını toplarken bir yandan da”Sana ayrılık yaramıyor hayvan” diye sesleniyordu O göt , o göt dünyanın hiç bir kadınında yokduprize baktığımda ada için ısıtıcıyı fişte gördüm.

Derken sarıldı bana ve kendine cekti aletigot yanaklarımın arasına hissediverdim Onu yeniden çıplak görmek sikimin kalkmasına neden olmuştu Tayt bir anda şeffaflaşmıştı sankiKreme uzanıp deliğime yedirirken ben ipeğin penisini çoktan yalamaya başlamıştımPenisi ince olduğundan çok da zorlamamıştı beni.

Uzun boylu beyaz tenli ve simsiyah saçları olan harika bir kadındır Bunu sürekli tekrar ediyordum, çünkü sonuca ben bile şaşırmıştım İçimde hareket ettikçe zevkten ölecek gibi oluyordum Ben ne olduğunu anlamıştım ama ben de korkudan kımıldayamıyordum

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*