Sıcaktan terlemiştim ve serinlemek için havuza girmek istedim Hemen kabul ettim Evet geliyordu Elini getirip onu yeniden tuttu ve biraz geriye kaydırıp, götünün küçük deliğine dayadıAnnem Kaya amca ne derse yapıyordu, yatağın kenarına köpek gibi dörtayak domaldı.

Ayşe de aldığı zevkten göğüsleri bir inip bir kalkıyordu Taşaklarımdaki tüm yük ağzına akarken geri çekilmeye çalıştı, biraz tutup bıraktım Bir süre sonra Sevgi yanımdaydı Sonra tepeleme doldurduğu bardağı bana getirmek için indi tabureden Yengem evde sürekli mini kıyafetler giyer, sabahları geceliği ile dolaşır, banyodan çıktığında bana aldırış etmeden vücudunun büyük bölümünü açıkta bırakan havlu ile karşımda otururdu.

Kontrolü nasıl devraldı lan iki dakikada Sabah kalktığında bundan sonra evde gecelikle durmasını söyledim Havaya dikilmiş götü gözüme daha güzel gözüktü Bir anda kalktı sikim Ve bu koca oğlan kıç deliğime baskı yapıyordu neredeyse.

Duygu gülmekten çoğunu yere döktü Yengem bu durumu hissettiğinde ise bana bakıp, tatlı bir şekilde gülümsedi ve sanki yarağımı daha da iyi hissetmek istercesine kendini bana iyice bastırdı O da soyunup, sütyen külotla yatağa attı kendini Ve çılgınca öpüşmeye başladık Sonra yukarıya yönelerek dilimi bacaklarının üzerinden ve kasıklarının yanlarından boylu boyunca gezdirerek tombul göbeğinin çukuruna ilerledim.

Bir daha soktu dibine kadar Delirecek gibi oldum, düşünmekten kafayı yiyecektim – “İlk defa sevişmekten zevk aldım Yarrağını klozete doğru nişan aldırdım ve Kaya amca gözleri bende, işemeye başladı Bir sürü sey denemiş.

Kapıyı hafif açık bıraktım ki odamdan onları gözetleyecektim Dondurma yalar gibi sikimin kökünden başına kadar yalıyordu Sarı kısa kesilmiş saçları ve ince bacakları ile bu alaca karanlık ortamda kırklarında bir kadın gibi

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*