Kadir bey ile Zeynep evlerinde yaşamaya başladı Cansu ya tekrar Sus dedim ve yine yüklendim, delice girip çıkıyordum, kasıklarımın onun kalçalarına çarpma sesini dışardan kocasının duymamasına imkan yoktu, zaten artık Cansu da tam sessiz duramıyor arada bir ahhhhhh, offffffff, ohhhhhhhhh gibi sesler çıkarıyordu Bir fırt çekip dumanı üfledi ve yaktığı sigarayı bana verdi, kendine birtane daha yaktı Jale bana kadınlardan bahsetmek istemişti, fakat ben sürpriz olmasını ve kendim tanımak istediğimi söyledim Başı açık hiçbir zaman dolaşmayız.

Yanıma geldiğinde şaşırdı birden Adam basıp gitti, karısı anahtarları ile içeriye girdi “Ne bileyim, sevgilin falan gelmez dimi?” dedi Göğüslerinin uçlarını yalıyor ve ısırıyordum Nur gülümseyerek, “Yok, biz biraz evde takılalım!” dedi.

Felaket azmış görünüyordu kocam Birden tepem öyle bir attı ki, Beyza’nın saçını elime doladığım gibi asılarak, “Sus anasını siktiğimin orospusu!” dedim Teşekkür ederek aldım zarfı ve indim arabadan Arada sırada öpüşüyorduk ve içmeye devam ediyorduk Ardından bacaklarımın arasına geldi ve yatakta domalarak, inik yarrağımı yalamaya başladı tekrardan.

Bir anda çözdü sütyenimi ve başını gömdü göğüslerimin arasına “ teşekkür ederim aşkım O gün okulda dersim bitince okulun önüne çıktım, Jale’yi bekliyordum Ama akşam kızım yerde, yatağımın kenarında salatalık bulduğunu söyleyince kıpkırmızı oldum Kapıyı bana Aynur abla açtı, “Hoşgeldin Emreciğim, geç, Beyza içerde, odasında!” dedi.

Tabi Cansu’ nun kapıda kaldığını bilmiyordu “ şşş rahat durun bakayım, bütün gece bizim zaten, iş çıkarmayın şimdi bana” derken zor kurtuldum ellerinden Birden kalktım yerimden heyecanla Bacaklarım titreyerek içinden çıktım Tarifsiz bir zevk dalgası tüm vücudumu sararken kasıldım, kasıklarımı sıkıyordum.

Ohjasi kyrpänsä peppureiälle, tarttui Eijaa lanteilta ja päättäväisesti työsi sen juurta myöden sisään Altımdaki mayoyu çıkarmadan biraz sıyırdım ve kocamın üstüne oturup içime alırken “ ohhh Gökhannnn “ diye inledim

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*