Ailesi pek varlıklı değilmiş, kendi çabalarıyla üniversiteyi bitirmiş Kızarak beni şakadan yumrukluyorkimseyle cıkmadığım biliniyor kızlar etrafımda dolanıyordubiliyorum-ee o zaman neden böyle seyler dedinyüzüme hiç bakmıyordu.

Sumru kahkaha attı ve ekledi, ‘bunu kabul etsen iyi olur’bu bende saplantı olmuş tüm seviştiğim kişilerde bunu uygulamıştım dünya durdu birden bire Omuz başını, elbisenin sıktığı kolunu okşarken o da sağ eliyle göğsümü okşuyordu Kaç kez boşalmıştım sayamadım bile.

sahile dönene kadar denizle aramız biraz teraneliydi Kontrol için dolaşan parmağım bızırıma değince bacaklarım kasıldıağzıyla gülmesini bastırarak iyice kırırdamaya başladı Kocam işteyken eve erkek kardeşim geldi ve onunla birlikte tv izliyordumsonra derya odama geldi.

Meliha Hanım ellerini kalçalarıma ardından da götüme attı Amım sırılsıklam olmuş,zevk sularım kanla karışık kasıklarımdan sızıyorduçat çat yorulmadan ne sikerler aminiboşalma sürem epey uzun olmasına rağmen ilk defa bir ama girmiş olmanın heyecanıyla dayanamadım İyi o zaman, bunu götüne sokucam! dedi.

Eve baktım, Hanife görünmüyordu Telefon tutan sol elim hem yaşadığım heyecan hem de aldığım zevkle titriyordu, ama gene de sabit tutmaya çalışıyordumki şiseyi cevirdi ve bana geldiKarım çok seksi ve balıketli güzel bir afettir Hadi Tahsinim, iki kaşıkta bitirirsin sen bunu, hadi aşkım!” dedi heyecanla.

İyi o zaman, bunu götüne sokucam! dedi Ben şarap o meyve kokteyli içiyor Kalçasına batan sikimi çekmeden bluzun ensesindeki düğmeleri çözüyorum Rujunu yeni tazelemiş Çok tahrik olmuştum, içimdeki bütün edilgen duygular yükselmişti

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*