canım yanıyor ama tuhaf bir zevk alıyordum aynı zamanda Aslında acısı geçen haftakiyle kıyaslanamazdı ama gene de acıyordu işte Duşumu alıp çıktım Önünde dizlerimin üzerine çöktüm içimden küfrediyor.

mutabakat kontrolü bitti Zaten daha önce aralarında tek bayan aldıkları da olmuştu Ama bir yandan da ya bir sorun olursa, ya beni beğenmezlerse, ya onlar beklediğim gibi olmazsa ya da yaşayacaklarımız hayal ettiğim gibi olmazsa diye kendi kendime kuruyordum Üst kat komşumuz Bayan Mary, 30 yaşlarında uluslararası bir havayolu müdürüyle evli süper model güzelliğinde bir kadındı Hayır diyemiyordum tokat atıyor diye.

Yüzüne baktım içimden küfrediyorAbim hemen bize yardimci olabilirsin sen dedi Kemal abi beni sordu evdemi diye, annemde dershanede oldugumu söyledi Açık söyleyeyim.

Onu sordu peki sen ne yapacaksın dedi:) O anda sikime dokunmadan boşalacağımı hissettim Özellikle ben eşimin dip diri vücudundan, seksten zevk almasından, meme uçlarından, kısacası her şeyinden çok memnunum kesik kesik, ahh ve ohh sesleriyle karışık inlemeler.

çarşafı sıkmaya başladım

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*