kesinlikle alıntı degildir tamamen yasanmıstır Belinde tuttum ve biraz da tırnak geçirip sikmeye başladım Dikkatimi çeken Buse’nin poposu yengemin poposunun neredeyse yarısı büyüklüğündeydi “Peki tamam!” dedim.

“Senin güzel şeylere ihtiyacın yok ki.

Birinci bölmede soyunma alanı ve yatak vardı hamamlarda olan cinstenErtesi gün odama geldi Kocası da artık tekrar sertleşmişti Aslında bende herkes tatilde sevgilileri ile yanımda yiyişecek ve bende sap gibi orada tek başıma kalacağım düşüncesiyle gitmekten vazgeçtim ama hem otobüs biletlerini almıştık hemde arkadaşlarım çok ısrar ettiği için kıramayıp gitmeye karar verdim Eşime, “İstersen sen de gel.

Patronun talimatıyla bana bakmaya gelen azmanın yardımıyla ben yüzümdekileri temizlerken azmanda kalçamdaki yağdan kurtulmam adına uğraşıyordu Yaklaşık bir hafta boyunca hergün telefonda seks yaptıktan sonra, arkadaşımın o kapalı ve utangaç karısı Hayriye, artık tam bir Orospu gibi olmuştu ve artık gerçekten sikilmek istiyordu Annem de uyuduğunda ben dayanamadım Dans ederken ben ablamın kokusunun ve temasının tadını çıkarıyordum.

Tayfun yatakta sevişirken bu konuyu açıyor benim başka erkeklerle sevişmemi hayal ettiğini söylüyorduİstersek seni el aleme rezil ederiz

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*