Pikenin altından Gülizar kafasını çıkarttı bana bakarak;- Giyindin mi?Çırıl çıplak, sikimle göz göze gelmişti tekrar Ağzıma aldım ve ağzıma volkan gibi patladı Keşke lise döneminde kalsak, hep bir arada olsaydık yineGözlerimi hafif araladım;- Ne zaman geldiniz?- Bir saat önce İçindeki kumlar yere saçılmıştı.

– Abi sende sürer misin? – Tabi dön- Bir dakika Acıdan kıvranıyordum ama ağzımdaki yarraktan sesim bile duyulmuyordu Hiç zevk almadım, ama hep itaat ettim, çünkü şık ayakkabı ve simsiyah çorap giydiler ve sexin sonunda onlara dokunup, öpüp koklamama izin verdiler Nedir diyor- Bende bittim.

Dedim Zeki’nin elindeki bira şişesini gördü;- Hastanın yanına alkol ile mi giriyorsun?Zeki boş gözlerle elinde ki bira şişesine baktı Dikkatini dağıtmak için yarın seni güzel bir otelde sikeceğim ister misin yine Kanepeye yan yana oturuyoruz tekrar Ben köpek gibi domaldım.

O gün Ferhat’ı ellerimizle toprağa koyduk “Karımdan yemek tarifi almaya gideceğini söylersin, 5 dakika görsem yeter!” dedim Sakinleştirmeye çalışıyordu beni Aman aman parçalandım diye bağırıyor.

O beni izliyor, eliyle de boxerin dışından yarağını okşuyordu Şu ana kadar isteyip de elde edemediğim erkek olmadı

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*