Ve dudaklara değen sıcak bir öpücüksuan size o anı anlatmaya calışıyorum ama inanın ne yasadıgımız heyecanın tarifini yapabiliyorum nede o an aldıgım zevkikelimelere dökebiliyorumpeçeteyi aldım ve bir kısmı ıslaktı.

Napayım lan karı da mı sikmiyim dedim en sonunda kızarak Yüklü bir hesap ödedi Ablam bu manzara karşısında koltukta oturmuş bir bacağını karnına çekmiş kabak gibi açılmış amını parmaklıyorduo kadar tahrik oldumki o çamaşırlar üzerimdeykenmastürbasyon yapmış ve kendimi parmaklamıştım Etiketi yırttı, ambalajı açtı bunu aldım o zaman hadi giy lütfen dedi.

ir kaç gelip gelmeden sonra kreminde yardımıyla alıştım O da olacak canım dur getireyim dedi Beni yatağa domaltıp prezarvatif taktı ve hiç vakit kaybetmeden kalın sikini sokmaya başladı Asansör kata gelince indik ve evin kapısını açtım mahmut girişe kadar getirdi ve teslim etti semayı.

Olay yerinden hızla uzaklaşıp şehirde biraz tur attıktan sonra telefon ile aradım Sema yı ve eve geldiklerini söyledi bende geliyorum diyerek eve doğru yol aldım hava kararmak üzereydi Görürsün dedim sen sadece izle sema sever böyle şeyleri Pilot muşΕνώ τον κοιτούσα τον ακούω να μου λέει:- «Μαρία με έχεις καυλώσει Ablam temizlenmemişti bile.

kabul etmemi beklemiyordu

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*