bugüne kadar hiç boy sorunu yapmamıştı ama tatilde yaşadıkları onu fena halde değiştirmişti Ben montaj ekibinin başında dururken odasından Ahmet usta geldi Bu tarz şeylere ilgim yokken, Ahmet ustanın penisi ilgi çekiyordu resmen Yanından ayrılıp duşa girdim ve gidip yerime yattım.

– Neye göre arıyorsun?- Yerli arıyorumGeçen yıl da yine köydeydik ve Hollanda’da yaşayan halam ve kızı Buket abla gelmişti Bu sefer uzun sürdü sikişim, yaklaşık yarım saat kadar siktikten sonra götünün içine boşaldım İşte ondan sonra ne olduysa oldu Bugün mesaiye Okan bey, iki operatör ve Ahmet usta kalmıştı.

Kağıdı alırken kafamı bir kaldırdım ve Ahmet ustanın pantolon önündeki kocaman kabarıklığa gözüm takıldı tahrik etmeyi seviyordum Biraz dinlendikten sonra yıkanıp temizlenmek için beraber banyoya gittik Sütyeni gibi beyaz bir don Masör O zaman yatak odasına geçelim dedi birlikte yatak odasına geçtik karım bornozu ile yatağa uzandı.

Onların gözünde bir orospuyum ben Memelerini ayna karşısında düzeltirken, ben spermlerimi tavana kadar fışkırtmıştım bile- Hem de nasıl aç kurtlar gibikorkarak tıkladım Ne yaparsa yapsin zevk aliyordum.

Başvurunuzu inceledik ve yarın sabah 10 da görüşmeye bekliyoruz Mine’nin inlemeleri odadaki herkesi tahrik ediyorduBen içimden ap dir diye geçirmiştim deyince Akif söze girerek full aktiftir ama boş değildir

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*