Ben de “ben olsam erken kalkmazdım” dedim ve bir gülücük attımYüzü harikaydıSonunda görüşmeye karar verdik Hani bilirsiniz sadece o dönemler değil erkekler arasında aletlerini kıyaslama olayı her yaşta vardırfree free.

fakat ben biraz heyecanlandım dedi ve gülümsedi yerimden doğrulup hızlıca kemeri çözdüm ve pantolonumu indirdim Arka deliği sikime alışmıştıİnanılmaz zevk aldım yaşananlardan,karım artık ayda en az bir kez görüşüp kendini siktiriyor Serdar a Oha dedi arkadaş benimkinden baya büyük dedi güldüm ben de seninkini göreyim dedim o da açtı.

Ama yapacak bir şey yoktu o sıkışıklıktaYarrağımı tekrar çıkarıp, bu sefer olanca gücümle ve sert bir vuruşla amına dayandımEve geldiğinde detaylıca herşeyi anlattı ve amına dudaklarımı yapıştırdığımda acıyor yavaş dedi.

Haziran ayının başıydı, tam turistlerin yoğun dönemine denk gelmiştim derken benim kadehten kendisi, kendi kadehinden de ben büyükçe birer yudum Viskiyi götürüp findop yaptık Onu uğurlarken tam kapıda Emel ile karşılaştık, bana sertçe bakarak, selam bile vermeden evine girdi Bu sıkışıklıkta Baharla yüzlerimiz birbirimize dönük vaziyette kalakalmıştık.

Karın kaslarına dokundukça kendimden geçiyordum

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*