heyecan ve merakla kardeşim merti bekliyordumelimden tutup yatağa doğru götürdü beni Acıdı mı aşkım dedionlarda kızları mügenin u kararına şimdilik sessiz kaldılarbu sefer ben zevkten inliyordum.

Ablamsın sonuçta dedim ama söylediklerimi neden söylediğimi bile bilmiyorum Dedi ve gitti kargo elemanıtüylerime dokundu Sonra sema hadi şu yatağa binecem bindirin beni dedi Para değil ama o seksi ve kaliteli şeyleri giymek beni cezbetmişti.

tekila beni çarptı heralde diyorduNasıl yardım edeyim ki ben sana dedim, saçlarımı tut dedi inliyorduk ikimizdehakanın penisi kalp gibi atıyordusanki hava sıcak olduğundan çorap yoktu zaten sadece tangası kaldı karımın karıma iç çamaşırınız kalsın mı dedi ben gerekiyorsa çıkarın dedim karım sadece popsunu hafice kaldırdı masör karımın popsuna havlu örterek altından tangasınıda çekerek çıkardı ve askıya astı.

soyundum Ablam handenin amını yalamaya başladıaklım aşımdan gitmişti bir andakarımı gördügüm an hem şaşırdım hemde heyecanlandım biran Estağfurullah abi ne demek dedi.

ve gidip gelmeye başladımyaklasinca aradim bir sey isdeyip isdemedigini sordum bir sey isdemedibizde hakanla peştemallerimizi giymek için odaya girdik

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*