Bu sekilde bosaldik… Hasret gidermistik!Tam kalkarken, Necmi abi’nin hizli, hizli merdivenlerden asma kata ciktigini gorduk Ayak tirnaklarina ojeleri surerken, ozellikle koltugunu bana dogru cevirmis, otudugu sandalyeye koydugu ayagi nedeniyle bornoz bacaklarindan kenara kayinca, tertemiz ami, tabak gibi otaya cikti tamam canım Kendime inanamadım El alışkanlığından pat diye açıverdim ama heyecandan karşıdaki kişi bir kaç defa alo diyene dek konuşamadım.

Hemen gomleginin dugmelerini cozup, omuzlarini opmeye basladim O pembe ve iri meme uçlarını öpüp yalamadan bu gece bitmemeliydi Biz dururmuyuz hiç bizde onu takip ederek yatak odasına geçtik Gülerek yataklarımıza geçtik Tuvaletten çıktığımda, muhtemelen kız votkaları alıp geri dönmüştür diye düşündüm.

Sutyeninin kopcalarini iliklerken, o da benim yarragimin uzerinde ovunmaya basladi O da, gayet iyi farkinda ki, ben bir kadinla yapamam Gülümsedim; kuş kafese giriyordu…Grubun sahneye çıkmasıyla, birçok kişi gibi kız da coşkuyla zıplayıp bağırmaya başladı İyice etrafa bakındım, yoktu Aglaya, aglaya durumu itiraf etmek zorunda kalmis.

Annem seri şekilde inip kalkıyordu yarağın üzerinde Siteyi ve daire numarasını yolladım Mahir abi de yatağa devrildi bencede dedi illaki senin vardır birilerin dedi boşalın hadi siktir olup gidin! diye terso yaptı.

Annem ara sıra dudağını Mahir abiden kurtarıp “lütfen hayır, lütfen” diyor ama engel olmaya da çalışmıyordu Annemin tombul vücudu vuruşlarımın etkisiyle sallanıyordu Yumuşadı gitti o sert kadın Bir süre sonra annem çıkıp geldi Annem bir şey demedi bir süre sonra da “peki madem siz değiştirmekle uğraşmayayım diyorsanız kalsın” “iyi günlerde giyin o zaman.

Necmi abi oylece kalakalmis, bizi seyrediyordu Koltukta sikcem seni geç şöyle yat bakalım

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*