Sonra annem biriniz uyumаyın babanın da uykusu gelmesin dеyincе ben kaldım, ablam kucаğımа doğru uzandı Daha çok, daha çok girmesini istiyorum amıma Erkeğimin kasıklarındaki kılları bile ıslatmış Bizim eve geldiğimizde indim teşekkür ettim Ablamın üstünde lacivert mini bir etek ve üstten beyaz bir gömlek giymişti.

Artık kendini kaybetme noktasında sarhoş olmuştu Yatakta yanı başıma oturdu Zaten kıpırdamasına da pek gerek yoktu; Sinan ritmik hareketlerle penisini Ayça’nın boğazına kadar sokup çıkarıyor, bir yandan da,– “Ohh Ayça! Bak, nasıl da sikiyorum ağzını? Harikasın,” diye konuşup duruyordu Iki parmagini sokup birisini Nihal’in aminin icinde cevirirken, digeri ile kadinin aminin ic ust tarafina baski yaptiriyormus.

Daha sonra başını kaldırdı ve elini ağzıyla sildi Haftalardır cep telefonunu ya hiç açmıyor, ya da Tolga’nın aramalarına cevap vermiyordu Ablam eteğini tamamen sıyırmış ve kilotunun üstünde oturuyordu Erman bey onun bayi toplantılarındaki başarısını etrafındakilere hep hayranlık dolu sözlerle ifade eder,– “İnsanın Ayça gibi ürün müdürü olursa hayatta sırtı yere gelmez”, derdi İstisnasız.

Sana çok kızgınım ve kırgınım “Ben öyle sanıyormuşum en azından” diye düşündü Yeşim ağzından sikimi çıkarmıyordu Henüz çok yeni herşey İçim içme sığmıyordu, bu akşam seksi yaşayacaktım artık, hem de özgürce! Annem, “Bir tüyo daha vereyim sana, gelecek hiç pazarlık etmeyelim, sana öğrettiklerimi uygula, iştin bittiğinde alacağın zarf seni gereyle memnun edecektir!” Dedi.

Artık Sinan’ın spermlerini tatmak için sabırsızlanıyordu 5 dakika pompalamadan sonra artık alışmıştım, “Daha hızlı, daha hızlı!” diye ona tempo tutuyordum O kocaman şeyi ağzıma sok Annem önce sikimin başında diliyle daireler çizerek hafif hafif sikimi ağzına almaya başladı Yakıyor, kavuruyor içimi, derinlerimi.

Çok sarhoş olduğu her halinden belliydi Ama kiralık ev fiyatları uçmuştu Ayça içten içe Piraye’ye müthiş bir öfke duydu

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*