Komsulara, gunlere gittigimizde, bazi hanimlar altlarina boyle seyler giyer, sonra da, laf arasinda gostermekten cekinmezlerdi Adamin ne sapikligi kaldi, ne domuzlugu, ne de bunakligi Başını dahi ağzıma zor aldım, dilimle sikinin etrafını yalıyordum Koltuğa tekrar domaldım Fatih arkama geçip yarrağını deliğime sokup beni sikmeye başladı.

Benden hamle yapmamı istiyordu Haliyle, abi, kardes biz her derdimizi paylasiriz Neseli sohbetlerimiz garip bir hal almisti Bagirinca siniyordu Yine sikimi boğazına kadar almıştı.

Beni karı koltuğa oturup bacakları ayırmış adama amcığını emdiriyordu Babamın bekaret kemerinin içinden boşaldığını gördüm Penisi vajinamın hemen altındaydı Babam resmen annemin kölesi olmuştu Yarağımı iyice tükürükleyip arkayı zorladım, karım benim aleti arkadan almakta çok zorlanıyordu, önce başını soktum, bu arada adam alttan ver ediyordu yaarrağı, hala boşalmamıştı, anlaşılan çok tecrübeliydi.

Sol eli önden baldırıma geldi Üçümüz de çok yorulmuştuk Ama bu da çok doğru çıkmayacaktı Annem popoma tokat attı ve şöyle okkalı bir şekilde sıkarak okşadı Ahmet ustayla beraber bizi sikiyorlardı.

” dedi

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*