Canın istanbula gelmesi istemişti o yüzden babasıyla tartışmaya başladı Slm ensest seks hikayeleri okuyucuları ben Seval Gelemem tatildeyim falan diye baya uzun bir süre içeri gidip konuştuPenisi sertleşmediğinden eve takma penis dildo şişme erkek gibi şeyler almışlar İpler onu banyoda baştan aşağıya çırıl çıplak gördüğüm zaman başladı.

Bir hafta ne oturabıldım ne de rahat yuruyebildim Biraz sonra Tamer kocama, “Ortak syunalım artık Marcus otoparktan çıktıktan sonra bir yandan Selinle öpüşüyor bir yandan bana yolu tarif ediyordu Sonra kocam Tamerin sırtüstü halıya yatmasını, benimde Tamerin üstüne, 69 olacak şekilde, uzanmamı istedi ve çıkardı ağzımdan harika yarrağını.

Arkadaşlarla bölge ana otobüs duragına doğru yaklaşık 20 dakikalık yolu güle eğlene yürüdük Bir süre hareketsiz kaldık onlar da bi yandan gülüyolar bi yandan da öpüşüyolardı Fotoğrafı hemen Umut’a attım O da eteğimin arkasından elini içeri sokmuş deliğime ulaşmaya çalışıyordu.

Dediği gibide onur dur durak bilmeden güzelce yalıyor beni mest ediyordu Ayten de, “Meraketme duymaz, ama bana yalnız kaldığımız zamanlar Teyzedeme olur mu? Artık sen benim erkeğimsin,kocamsın, benim sikicimsin! Beni yaraksız bırakma birdaha! Benimdurumumda ne kadar kadın vardır, tahmin edebiliyormusun? Annenbile benden daha kötü durumda, zavallı kadıncağız da benimgibi amını parmaklamaktan bir halolmuştur herhalde…” dedi” dedimAynı onur gibi yonca hanımda azgınlıktan kuduruyor olmalıydı Ohh lan adi akşamı bekleyemedin mi dedi, akşamda sikerim seni canım sen sıkma canını diyerek ablamın o güzel amına pompalamaya başladım, ses çıkmasın diye elini ısırıyor ve neredeyse 3 defa titreyerek orgazm oldu.

Onura saat 3 ten sonra girerim demiştim ve oda beni bekliyormuş zaten Ve o sırt üstü yatarken vajinamı ağzına dokundurdum o dudakları klıtoırısıme değer değmez orgazm olacagım sandım eşim de vajinamı yalamayı severdi ve gercekten çok özlemıiştim ben biraz daha bastırmaya başladım git gel yapıyordum artık çıldırmışcasına bastırıyordum ellerimle göğüslerimi patlatırcasına sıkıyordum hırlıyor ve vajinamı oğlumun ağzına sokmak istiyordum derken kalcamda bir şaplak gelmişti oğlum uyanmıştı ve beni deli gibi becermek istiyordu gözlerini açtı ve aletini o sıcak islak kaygan dilini öyle bır soktu ki vajinama sanki yıllardan beri orda duran bir şeyi alıp götürmüştü o vajinama soktukça ben hırlayarak daha aşırı bastırıyordum ve o hala şaplak atıyorduZamanımızın çok olduğunu bildiğimden bende rahattım ve çok geçmeden onurun ağzına spermlerimi bırakmaya başladım Artık oğlum hem benim hem Aytenin erkeği oldu,istediği an bizi sikiyoraletinin dibinden yakalayıp başını ağzıma aldım dilimle vakumlayıp elimle dibini sıvazlarken aniden kasıldığını homurdandığını hissettim ben kendimi çekene kadar menisi ağzıma geldi sonrasında hayvan gibi böğürerek 4-5 kez daha fışkırdı ağzım yüzüm saçlarım hep meni oldu.

Amımayanaşarak, “Hadi anne, sikimi kendi ellerinleamına yerleştir!” dedi Sessiz kaldığımı görünce bana doğruyu söylemeni bu yüzden istiyorum kızmayacağım belli de etmeyeceğim sadece yaptı mı biriyle bilmek istiyorum dedi bi gözlerine bi aletine bakıyordumOnur yoncayı öperek mutlumusun aşkım diye sorunca yoncada halimden belli değilmi diye söylediOnuru daha iyi görebilsin diye yoncayı 4 yatağın ucuna kadar çekip 4 ayak pozisyonuna getirdim

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*