00 da uyandığımda sarmaş dolaştık hala Suzanla birlikte tabi ben Deniz halimde o bara gittik ve içeri girmemiz son derece kolay oldu Uçaktan indiğimizde görevli personelce karşılanıp otele bırakıldık Gece 3 gibiydi artık folloş olmuştu, takati dermanı kalmamıştı sikilmekten bırakmak zorunda kaldım O zaman görürdü kocası…image Hazırlanması çok kısa sürmüştü.

Eliyle tuttuğu yarağını amıma yerleştirdi ve “Otur şimdi!” dedi Bir süre sonra göt deliği sikime alışmış bende daracıkta olsa götünde daha geri ileri şekilde hareket edebiliyordum Ben böyle bir şey beklemiyordum Birden, hala kulübenin kapısı önünde durmakta olduğumu farkettim Ve bir süre sonra götüme sürtünmeyi bıraktı, boşalmıştı galiba.

– “Nasıl kaldırdım sikini görüyor musun Tepsiyi kenara çeken Barış elindeki salatalığı önüme sürtmeye başladı Durunca vitesteki elinin üzerine elimi koydum ve “Her şey için teşekkür ederim” diye fısıldayarak gülümsedim Götüm hiç acımadığı gibi, şimdi daha çok zevk alıyordum götümün sikilmesinden Tabi onlar benim sadece Eyüp’le seks yaptığımı düşünerek böyle diyorlardı.

şanslıydım ben kaç kişi yaşayabildi ki doksanlarda lisede sex doya doya?? tüm arkadaşlarım merdiven altından kızların eteğinin altına bakıp malzeme toplarken ben hergun canlı canlı sex deneyimi yaşıyordum Eyüp, “Ben de yoruldum, şimdilik yetsin!” dedi Adam sikini tekrar geçirdi amıma ve “Sen de ne orospuymuşsun be yavrum, seni sikmeye doyulur mu!” diyerek pompalamaya başladı Kendi de kalktı sandalyeden Artık birbirimizin vücutlarını zevk noktalarını, tercihlerini ezberlediğimiz için mükemmel bir seks olmuştu.

Ellerim yukarıya memelerine doğru kaydı Hemen ben de kalktım yardıma, bir koluna da ben girdim kayınpederimin O kocaman, kaba ve sert eller, bir anda her tarafında dolaşmaya başladı İçkimi bitirip çantamı aldım ve kalktım.

Osman, “Mevzu açılırsa senin için bu kadarını yapabilirim!” dedi Ben de kucağında kalçalarımı ağır ağır kıvırmaya başladım, değirmen taşı gibi döndürüyordum Sonuçta aralarının nasıl olduğunu bilmiyordum, bir sıkıntı olduğunda kendini kurtarmak için, yada sadece arkadaşını düşündüğü için bile anlatabilirdi her şeyi

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*