Ama beni şaşırtmıştı, bağırıp ortalığı yıkacak diye düşünürken, birkaç, “Ufff!” dışında gıkı bile çıkmamıştı AHmet ve Cüneyt şaşkınlıkla kaldılar Daha şartımın ne olduğunu dinlemeden sevinçle boynuma sarıldı.

Yarağımı tutup, kendi eliyle yerleştirdi göt deliğine Okulda yaşananlar geçmişte kalmış ve artık unutulmuşolmalıydı Ben de artık zaten çoğunlukla nakit olarak almıyordum parayı, seviştiğim müşterilerime banka hesabımı veriyordum ve onlar oraya yatırıyorlardı Biraz öyle emer gibi yaptım.

Çok rahat edecektim 2 ay boyunca Çiğdem’in kilitorisini muhtemelen taşaklarıyla dövüyordu.

Yani sıradan insanlarınsıradan hayatlarını yaşıyorduk Bir süre içinde hareketsiz bekledikten sonra, yarağımı hafif hafif çekip, sokmaya başladım Ama yarağım götüne girince, Fidan duyduğu acıdan elimi ısırdı Sikim erekte halde çok uzun olmasa bile ortalamanın üzerindedir Onu Cüneyt’in öpücüğü takip etti.

Ama ilk defa böyle görüyordum yengemi ve Burcuyu Birkaç dakika sonra yine, “Ohh mein gott, das gibt’s nicht!” demeye başladığında, amından çıkıp götüne kökledim bir seferde ve hiç beklemeden pompalamaya başladım Ramazan çavuş biraz bozulmuştu, “Hani yav, yiyecek içecek birşeyler yok mu bize?” diyerek konuyu değiştirdi Ben iyi kurtulmuşum elinden” diye güldü Tuğçe

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*