Amından sikimi çıkartıp bembeyaz kalçalarına sıcak sıcak boşaldımTarif ettiği yöne doğru yürümeye başladım, çok kalabalık insanlar üzerime geliyordu İşler iyice rayından çıkmaya başlamıştı-Ben eve gideyim artık hem misafirler gelmiş bir hoş geldin diyeyim -Memnun oldum-E hadi oturmaya mı geldik? Kızların elinden tutmuş, piste doğru yürüyordu.

Bir süre sonra geldi yanında Yeşim diye bir arkadaşı var ve banaAslı; Sende bizle yemek yemeğe gelmek istermisin diye sordu?Ben; Tabiki memnuniyetle dedim O ışıklar, insanlar başımı döndürüyordu-Kötü bir şey yok değil mi? Gidiyorum ben hastaneye O kadar güzel kokuyordu ki-Bu benim numaram bir şeye ihtiyacınız olursa ararsınız.

-Anladımbaşladık konuşmaya her konuşmada yanıma dahada sokulyor benim heyecanım artıyordu sen neden böyle değilsin dedim en sonunda elif ne kadar şanslı dedim ( elif karısı oluyor) Nur ne oldu gibisinden elini salladı Saat kaç bilmiyorum ama kapıyı çalmak olmazdı Esma yanıma geldi.

Yorulmuştuk-Tamam, Tekrar yukarıya çıktım, iyide bir sürü oda var hangisi yengemin odası? Tek tek kapıları çalıp, içeriye giriyordum ama hiç birinde yoktu Kattaydık-Aşkım okul çıkışı göremedim seni neredesin eve geldim, yengen köye gitti dediLÜTFEN DEĞERLİ YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİNİZ! .

Yengem gözlerini kapatmış uykuya dalmıştı, gözlerimi kırpmadan onu izliyor, nefes alış verişini dinliyordum Ben gözlerimle onları izliyor ve şulenin amını yalıyordum ama aklım hep mustafanın aletini görmek dokunmak yalamak onu uyandırmaktı mustafayı çağırdım sibel ile hala öpüşüyordu Yengemin oturduğu koltuğu arkaya doğru yatırdım O kadar güzel bir kokusu vardı ki yengeminbende ulan herif bende özcan’a vermezsem dedim içimden kahkahalar gülüşmeler derken konu hep benim güzelliğime geliyordu nasıl tanıştık nasıl evlendik hep Emirhan konuşuyor özcan dinliyordu sonunda patladım eee anlat bakalım özcan sen neden konuşmuyorsun birazda seni dinleyelim dedim oda sizi dinlemek daha zevkli dedi olmaz senide dinleyelim dedim zaten kocam seni anlatmaktan geri kalmıyorda senden de duymak isterim dedim aynı andada kocama bakıp değil mi canım diyerek sevişmelerimizde özcan’dan bahsettiğini hatırlattım bizimkine evet canım özcan seni arkadaş olarak çok seviyoruz dedi eeeee ne söyledi beni hakkımdan duymak isterim dedi bende bana anlattıklarının aynısını anlatır mısın özcan’a canım aşkım dedim.

Umarım birlikte bu kısa zamanımızı çok güzel değerlendireceğizElini öperken parmağında yüzük görmüştüm;- Hocam parmağınızda yüzük gördüm evlimisiniz? Yoksa teş taşı kendiniz mi aldınız?- Evliyim Kuzey’ciğimFerhat’a kafamı dönüp “hayalllerim suya düştü amk” der gibi bakış atmıştım Yengemin güveni o kadar yerindeydi ki eski Özge’den eser yoktu-Annemler görecek kuzey ya Kim uyuyor, evde kim var demedim, “LAAAN SENİN AMINA KOYARIM” diye bağırdımSarı civcivin kankası Melisa;-Tam bir ergen, hani teknolojinin geliştiği zamanların fame kızı

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*