Derken kocam kalktı ve Türkanın arkasına geçerek yarağını Türkanın yoğurtlu götüne soktu ve sikmeye başladı Tabi bu arada ben artık baba evine dönmüştüm ve ufak ufak taliplerim çıkmaya başlamıştı Hafifçe inledi ve sert olmamı istedi Çıkardı içimden ve göğüslerime oturup ağzıma verdi yarağını Uzatma artık.

Kızımın başına gelen kötü olay kadınlığımın açığa çıkmasına vesile olmuştuEve girince duskabinin önünden gecmek zorunda kaliyorduk Taşaklarımı sokmak ister gibi abandım Ancak Günter hiç oralı olmadan götümü sikmeye devam etti“Çok fenayım, düğmelerimi açamayacağım” dedi.

Halen giyinik olmam onu mutlu ediyor gibiydi Dayanamadım o gün naapayım” dedim ve kabul ettiler Belime iki eli ile sarılarak iyice hızlanmış ve nefes nefese kalmıştı Elinde bir havlu ile banyodan çıkan eniştem gelip baş ucumda durdu fermuarı açık pantolonun önünden erkekliğinin dikildiği ve büyüklüğü anlaşılıyordu.

ben de ısınmıştım adama Kafa dengi insanlardı, güldük eğlendik, ısınmıştık birbirimize Ohhhh dayanamayacaktım daha fazla İki parmağı da giriyordu artık ve krem falan kullanmadan ustaca hazırlamıştı deliğimi.

Rana’nın yalanan bölgesinden ve beni yalayan ağzından ıslak sesler geliyordu Sonra Türkan kocasını arkama çağırdı, götümü de kocasına siktirecekti

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*