Sema tüm ağırlığını Mahmuta doğru veriyordu Çamaşırımın iplerine dokundu ve tabi ona dokunurken tenime değiyorduotururkende hayırdır gülüşmeleriniz dışarı kadar duyuluyor ne kaynatıyordunuz diyordu İlker patlayacaktıaylinin usdunde sort badi vardi audyen takmamis belli oluyordu.

)Insanlari herhangi birisinin mali degil de kendinden sorumlu olarak kabul etmek, kiskançlik duygularini en aza indiriraylin biz kucukken beni surekli sıkısdirip cimdikler argo konusur ve surekli taciz ederdienisde sehir disinda cocuklar okulda Her insan özel bir birey olarak tanimlanirAblam müge ile artık karı koca gibiydik.

O arada gözüm balkon camına ufaktan kaydı, ablamı balkon kapısının orda gördüğüme yemin edebilirim Uzanıp komidinden vazelinimi aldım, ona verdim Elinde benim döl içindeki külotum ve ısırılmış jartiyer çorabım vardı Sonrasında ellerini yavaşça aşağı kaydırdı ve tekrardan göbeğinden bacaklarına doğru gezdirdi ellerini bu hareketi yaparken semanın kabarmış amcığına temas etmeyi unutmamıştı Sonra yine kırbaç yönlendirmesiyle sırt üstü yattım halının üstüne.

Yavaşşş dedi… dedi demesine ama ıslaktı zaten Ne isterse yapıyordum Daha sonra baldırlarından göbeğine ve göğüs altlarına kadar sıvazlamaya başladı iki eliyle İlkeride arabanın yanına doğru çekti ve bir hamlede şortunu aşağı indirip aleti eline alarak ileri geri hareket ettirmeye başladı Hem eğlenmeli hemde saygınlığı kaybetmemeliydik.

gözlerim kaymıştı zevktenen ufak hareketim frikikti Ama nasıl olacakSaat 5 gibi elektriklerimiz gitti Karısı ve 4 çocuğu ile birlikte.

Benim de en büyük zevklerimden biri hatunu iyice azdırıp, çıldırtıp öyle sikmektiraylin biraz agzi bozuk beyaz tenli kipir kipir bir kadin ^^ külotun kalsın, soyun ve gözlerini bağla, ileklerini birleştir öne doğru uzat ve beklebende uzerime atlet sort gecirip mutfaga gecdim Kadinlari cinsel bir esya olarak görmek yerine, çekici bulabilecekleri bireyler olarak görmeyi ögrenirler

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*