O arada kalçalarını sıkarak okşamaya devam ediyordum Sikinin her yanı salyalarımla kaplanmıştı ‘Lütfen istemiyorum!’ dedim Bak birazdan o tatlı amcığını da sikicem hatta belki arkana bile girebilirim bunu ister misin anne ?Ben bunları söylerken o çıldırmış gibi sikimi yalamaya devam etti o kadar güzel yapıyordu ki bunu DURUMUMU öğrenenler artacak diye Ahmet abi ile ilişkimi kestim ve bir daha büfesine hiç gitmedim.

Götünün yanaklarının şekli pantolonun altında belli olurken külotunun izi de görünüyordu Ne düşündüğünü bile anlatamıyosun ne biçim çocuksun sen gibilerinden biraz daha kızmıştı Birkaç dakikada böyle devam ettikten sonra ben sırtına masaj yapmaya başladım, daha doğrusu birkaç kez dokundum ki ; Fatma teyze oğlum kalk hadi içeri geçelim de rahatça yap böyle ayaküstü olmuyo dedi Ahmet abii hızını biras arttırdı.

Ama dişlerini aralamıyordu yani sadece dudaklarına sikimi sürtebiliyordum Sonrasında sesler kesildi, dış kapının açılıp kapanma sesi geldi daha sonra Uzun saçları dalgalanıyordu.

Başka bir pozisyon için zaman kaybetmeyi bile göze alamayarak hemen bacaklarının arasında yerimi aldım ve o ıslak amcığının dudaklarına birak kez sürtündükten sonra hemen içine girdim ne yapıyorsun sen yapma lütfen diyerek kalkmaya çalışınca patladımBaşını emzik gibi emmeye başladım hemen.

60 boylarında beyaz tenli hafif zayıf renkli gözlü çıtı pıtı kolay kolay her erkeğin red etmeyeceği biriydi yani Telefon çalarken annem aynı donuk yüz ifadesiyle ekrana bakıyor, dudakları anlayamadığım şekilde oynuyordu

 

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*