Ailesi düğün için bir aylığına Türkiyeye gitmiş Baldızın gözler de tabii önüme kenetlendi Mutfakta (Neden Walterle sikişmiyorum ki?) diye düşünmeye başladım Cemil bir kaç git gelden sonra belime sarılarak hışımla içime boşaldı.

İki şişe biradan sonra benim at gibi Aynurum alkolün, dertlerinin, ortamın ve müziğin etkisiyle iyice gevşemişti Çocuklar okulda, kocam da işteydi Ben de hepsini iyi sokması için alttan kıvırtıyordum, ama temposuna ayak uyduramıyordum, makineli gibiydi Amımın deliği kocaman olmuş, altımda ise kolum kadar yarrak kafasını oynatarak amıma bakıyordu Karım Mario’nun yanına gitti ve öpüşmeye başladılar.

Buna rağmen içimde kol gibi yarağını oynatıyor ve hafif hafif sokup çıkarıyorduHaftasonu olmuştu Bir süre sonra Ahmet bey beni yatağa sırtüstü yatırıp bacak arama yerleşti ve yarağını amıma sokarak hızla sikmeye başladı Birkaç git gelden sonra artık büzüğümü de amımı da kasamıyordum, amım da götüm de uyuşmuş gibiydi “Evet beni düşündüğü için tabii, ama ben bir başkası ile yapamam ki.

Eniştesi bacakaramdan gözünü alamıyordu Ama heycandan da yaprak gibi de titriyor 22 yaşında, yakışıklı ve bana yenge diyen biri Hemen banyodan çıktım Selam.

Fakat hep amdan sikiyordum, arkadan siktirmiyordu” dedi Öpüşürken eteğimi yukarı kaldırdı ve külodumun içine elini sokarak amımı okşamaya başladı Merhaba ben Ali “Niye dökeyim ki?” dedim.

Artık yarağı yemişti nasılsa, bıraktı iyice kendini Bunu duyar duymaz kendisine sarılrak teşekkür ettim (ancak boyum çok kısa olduğu için göğüs kısmına bile gelemiyordum)” dedim “Ablacığım burayı biz bekar arkadaşlarla tuttuk, iş çıkışı otel gibi kullanıyoruz, çoğu zaman evde kimse olmaz

Yorum Yap

Mail adresinizi kimse göremez. * İşaretlenmiş alanları doldurunuz.

*